Każdy z nas chce wyglądać pięknie. Nie ma się co dziwić: w dzisiejszych czasach jesteśmy po prostu bombardowani zdjęciami atrakcyjnych modelek i przystojnych modeli. Jednak nasze własne ciała czasami odbiegają od ideału, który chcielibyśmy widzieć. Część z nas chce trochę je poprawić, unikając jednak przysłowiowego „skalpela”. Dobra medycyna estetyczna (Warszawa jest jednym z miast, w którym możemy znaleźć takie usługi) potrafi nas upiększyć bez większej ingerencji w nasze ciało. Żeby lepiej się czuć, możemy sobie pozwolić na pewne korekty. Korekty są ważne, jeżeli źle czujemy się ze sobą.

Rzecz w tym, że to nie zawsze pomaga i trzeba sobie wszystko ułożyć w głowie, zanim podejmiemy decyzję o medycynie estetycznej. Jeśli nie czujemy się dobrze z własnym ciałem, pozostaje pytanie, czy poczujemy się lepiej, kiedy będziemy wyglądać inaczej? Wszystko jest kwestią zgody ze sobą. Jeśli mówię: dokonuję teraz drobnej korekty w ciele, które kocham, to jest wszystko w porządku, kwestia bowiem tkwi w tym, że musimy sobie powiedzieć, że akceptujemy to, co jest teraz. W przeciwnym razie nawet najbardziej profesjonalny zabieg nam nie pomoże.

Zapiszmy się do kliniki medycyny estetycznej…

Wizyta w klinice medycyny estetycznej może pomóc nam rozwiać wiele z wątpliwości, które posiadamy już na etapie zastanawiania się, jaki będzie nasz dalszy plan. Warto najpierw sprawdzić, jakie dana klinika ma opinie w Internecie, co zresztą można uzyskać w dość prosty sposób. Wystarczy wpisać w Google „klinika medycyny estetycznej warszawa” i już wiemy, co nas czeka w stolicy. Warto jednak zauważyć, że opinie trzeba też przeglądać z pewną dozą sceptycyzmu. Niezadowolony klient zawsze bowiem zostawia komentarz, zadowolony już niekoniecznie.

 Osoby, które narzekają na swoją wagę, mogą zdecydować się na endermologię. To masaż podciśnieniowy, który pozwala się nam odchudzić, bo oddziałuje na tkankę łączną skóry. Pozwala nam również na usunięcie cellulitu, wymodelowanie sylwetki, odchudzanie twarzy. Stymuluje on zarazem układ krwionośny i limfatyczny. Jest w stu procentach bezpieczny, trzeba jednak pamiętać o tym, że przed takim masażem trzeba być dobrze przygotowanym. Na pewno należy pamiętać o własnym zdrowiu – osoby ze stanami zapalnymi i infekcjami nie zostaną dopuszczone do zabiegu, tak samo jak te, które mają problemy ze skórą. Dlatego na zabieg trzeba przyjść przede wszystkim zdrowym, bo tylko w ten sposób damy sobie radę z przebiegiem całości, nie szkodząc sobie tym samym. Pamiętajmy, żeby wszystko robić z głową!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii mają wafle ryżowe

Wersja do druku