Dom to miejsce, które kojarzy nam się z bezpieczeństwem, komfortem oraz ogólnym spokojem. Nic więc dziwnego, że chcemy aby wyposażenie tego mieszkania było takie jak sobie wymarzymy. Wielorakie kolory ścian, dopasowane meble i ciekawe dodatki sprawiają, że miejsce zdobywa duszę. Dzisiaj trudno też pominąć rolety, które zapewniają zarówno osłonę przed słońcem, ale także są doskonałą ochroną przed niechcianymi spojrzeniami sąsiadów. Gdzie więc znaleźć rolety na miarę naszych potrzeb?

Rolety dzień noc - fenomen na polskim rynku

Zdecydowany must have ostatnich miesięcy czyli rolety dzień-noc, które nadadzą naszemu domowi oryginalny klimat, a także ochronią nas przed niechcianym słońcem w ciągu dnia. Rolety tego rodzaju charakteryzują się spośród pozostałych rodzajów wykorzystaniem tkaniny i ułożeniem jej w poziome pasy. Pasy te mogą być ustawione przez klienta według jego potrzeb dzięki czemu możemy częściowo wpuścić dzienne światło do domu lub całkowicie odciąć jego dopływ poprzez zmianę ustawienia pasów. Dostępne w marketach są rolety dzień-noc w trzech rodzajach: rolety mini, rolety w kasecie płaskiej oraz rolety w kasecie przestrzennej. Oprócz głównej funkcji ochrony przed słońcem, rolety te mogą wkomponować się praktycznie w każde wnętrze czyniąc je jeszcze piękniejszym.
Dla posiadaczy okien dachowych wygodnym rozwiązaniem w momentach zbyt dużego natężenia światła są rolety dachowe. Numerem jeden wśród rodzajów rolet dachowych są żaluzje dachowe plisowane, które oprócz funkcji ustawienia właściwego zaciemnienia pomieszczenia, zachwycą swoim wyglądem i wzbogacą każde wnętrze.

Jeśli Twoje mieszkanie narażone jest na nieustanne promienie słoneczne, które je nagrzewają rozwiązaniem dla Ciebie okażą się rolety termiczne. W sprzedaży są rolety termiczne podgumowane w wersji mini, rolety termiczne w kasecie płaskiej oraz rolety termiczne podgumowane w kasecie przestrzennej. Rolety termiczne pomogą w uzyskaniu optymalnej temperatury pomieszczenia, a także nasz pokój będzie doskonale zaciemniony.
Ponadto możemy dostać moskitiery dopasowane do wymiarów okna. Moskitiery czyli specjalne siatki, które zamieszcza się w oknach, chronią nas przed różnymi owadami przez co w okresie ich pojawienia się bez strachu możemy cieszyć się z dostępu świeżego powietrza. Jeśli niechciane muchy, osy czy komary są Twoim problemem, nie trać czasu i zamontuj moskitiery, które raz na zawsze rozwiążą Twój problem.

Sklep internetowy rollcenter.pl oferuje rolety na wymiar, dostosowane do własnych potrzeb każdego klienta. Szeroki wybór rodzajów, kolorów oraz rozmiarów rolet sprawia, że sklep ten to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Co więc znajdziemy w ofercie sklepu? Znajdziemy głównie masę praktycznych rolet, które będą świetnie prezentowały się w naszych oknach.
Rolety, a dokładnie ich instalacja nie wymaga od użytkownika inwazyjnych zmian. Użytkownicy mogą zapomnieć o śrubach czy klejach na ramach okiennych, ponieważ sklep w swojej ofercie posiada rolety montowane na tak zwane haczyki. Montaż rolet jest zdumiewająco łatwy i przyjemny i nikomu nie sprawi większego kłopotu. Jeśli jednak wystąpi jakikolwiek problem z zamontowaniem zakupionej żaluzji na stronie klienci mogą znaleźć przydatne artykuły, które rozwieją wątpliwości związane z montażem.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku