Pierwsze urodziny dziecka to bardzo wyjątkowy moment. Z tej okazji zaproszeni goście powinni kupić oryginalny prezent. Warto szukać podarunku, który posłuży dziecku przynajmniej przez kilka miesięcy lub też nawet lat.

Co kupić dziecku na pierwsze urodziny?

Dzieciom na pierwsze urodziny można kupić różne rzeczy, m.in. edukacyjne zabawki, dzięki którym będą w stanie się szybciej rozwijać. Większość osób stawia jednak na bardziej praktyczne prezenty, mowa o wyprawkach dla dzieci. Najmłodszym można zakupić różne akcesoria, m.in. do snu. Przykładem ciekawego prezentu może być bawełniana poszewka, czy też bambusowy kocyk. Dziecko powinno się rozwijać w odpowiednich do tego warunkach, dlatego prezent na roczek musi być w stu procentach trafiony i przydatny. Z kocyków oraz poszewek można korzystać przez długi czas, podobnie jak z zabawek.

Kolejnym pomysłem, na który mogą zdecydować się goście są kocyki z przytulankami. Dobrać dla dzieci można różnorodne przytulanki, zależnie od ich płci, mogą to być np. słoniki. Z takimi kocykami dzieci zdecydowanie szybciej zasypiają i przesypiają praktycznie całą noc. Rodzice będą mogli się wyspać, a dziecko będzie bardzo zadowolone z otrzymanego podarunku. Dziecku można sprawić również pościel bambusową i dobrane do tego poduszeczki, aby zadbać optymalnie o jego sen. Wiadomo, że większość dzieci w nocy często się budzi, ale zapewniając im komfortowe warunki do snu można być spokojnym o to, że dziecko nie będzie zbyt markotne.

Jakie prezenty okażą się najlepsze na roczek?

Najlepszymi prezentami na roczek okażą się te, z których dzieci będą mogły długo korzystać. To bardzo spodoba się również ich rodzicom, ponieważ dzięki temu będą mogli zaoszczędzić pieniądze na kupowaniu nowych rzeczy, gdyż będą je mieć pod ręką. Dzieciom na roczek można ofiarować również:

  • pościele satynowe z wypełnieniem,

  • przytulanki,

  • śpiworki,

  • prześcieradła,

  • czapeczki.

Każda z tych opcji na pewno zostanie pozytywnie odebrana zarówno przez dziecko, jak i rodziców. Zawsze można zdecydować się też na opaski na oczy, czy też specjalne pufy. Warto sprawdzić dział prezenty na roczek w sklepie Kidspace. Goście mają bardzo szeroki wybór, jeśli chodzi o prezenty dla rocznych dzieci.

Nie trzeba wcale wydawać dużych pieniędzy, aby sprawić komuś radość i zakupić praktyczny prezent, mogący służyć dzieciom przez wiele miesięcy. Wielkie znaczenie będzie miała płeć dziecka, np. przy wyborze koloru prezentu lub też odpowiedniego modelu. Dzięki temu zainteresowani nie popełnią żadnych błędów. 


 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

si?a spokoju

Wersja do druku