Studniówka to dla wielu dziewczyn pierwsza taka elegancka impreza w życiu, a tym samym pierwsza możliwość wybrania efektownej sukienki na studniówkę. Możemy ją kupić w dobrych sklepach internetowych. Musimy jednak pamiętać o kilku zasadach.

Kilka porad

Przede wszystkim pamiętaj, że studniówka to nie jest impreza w klubie. Pamiętaj też, że odbywa się ona w towarzystwie nauczycieli i nadal jest uczniem szkoły. Jeśli sukienka jest krótka, obcisła i ma dekolt do pępka, zupełnie nie sprawdzi się podczas tego wieczoru. Nie zostanie też z pewnością uznana za elegancką. Jeśli bardzo chcemy odsłonić nogi oraz ramiona, to postawmy raczej na delikatny, dziewczęcy model sukienki. Przesada w drugą stronę też nie jest wskazana. Pamiętajmy, że nie występujemy tutaj na czerwonym dywanie. Elegancka suknia do ziemi z gołymi plecami i rozporkiem sięgającym kości biodrowej wygląda zapewne bardzo efektownie, ale skutecznie uniemożliwia dobrą zabawę w sensie nastolatkowym. Pamiętaj też, że sukienka ma ci umożliwiać zabawę. Dużo większy wpływ na to będą miały też buty, które dobierzesz. Powinny być piękne, mogą być na obcasie, ale przede wszystkim muszą być wygodne.

 

Co zatem założyć na siebie?

Studniówka nie jest bardzo formalną okazją. Nie znaczy to, że mamy przyjść w czymkolwiek, ale nie krępujmy się, jeśli chodzi o wybór fasonu i koloru kreacji. Na początku określ, jak chcesz wyglądać tego wieczoru i, zależnie od wyboru, rozpocznij poszukiwania idealnej sukienki studniówkowej, radzą profesjonaliści ze sklepu JJ's House.

W przypadku braku lepszych pomysłów zawsze może postawić na sprawdzony model w czarnym kolorze. Czerń to uniwersalny kolor, który jest zawsze odpowiedni na eleganckie okazje. Jeśli nie przeszkadzają ci sprawdzone, nieco oklepane rozwiązania i dodatkowo jest ci bardzo ładnie w tym kolorze, to nie zastanawiajmy się. Sukienki na studniówkę o klasycznym fasonie świetnie wyglądają z czarnymi dodatkami. Czerń komponuje się świetnie ze wszystkimi kolorami, więc możliwości jest tutaj bardzo wiele. Alternatywą jest czerwona sukienka w wersji midi. To sukienka o długości do połowy łydki w kolorze odważnej czerwieni. Elegancka długość i krój sprawią, że żywa barwa nie będzie dominowała, a całość będzie prezentowała się oryginalnie, ale również elegancko. Wszystko to można uzupełnić dodatkami, obowiązkowo oryginalną torebką. Nieco mniej elegancka będzie nieco dłuższa mini. Jeśli doskonale w niej wyglądamy, to nie ma sensu się oczywiście zastanawiać, ale pamiętajmy, że mini na eleganckie okazje przestały być modne około dwudziestu lat temu.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku