Lato już wkrótce, to dobry moment na odświeżenie garderoby. Atrakcyjną odzież można znaleźć jednak nie tylko w zatłoczonych centrach handlowych.

Szukaj w Internecie

Zakupy odzieżowe mogą być świetną zabawą, ale również - uciążliwością. Wszystko zależy od warunków, w jakich je robimy. Tłumy, szaleństwo wyprzedaży - to czynniki, które sprawiają, że ze sklepu chcemy uciec jak najprędzej. Wtedy właśnie idealnym rozwiązaniem mogą być zakupy internetowe. Zarówno sieciówki jak i sklepy niszowe mają swoje strony www, które umożliwiają shopping online. Bez kolejek, bez tłumów w przymierzalni - zakupy od razu stają się dużo bardziej komfortowe. Jeśli jednak chcemy uniknąć zarówno tłumów, jak i wyższych cen warto skorzystać z jeszcze innej opcji i na własnej skórze przekonać się, że uzupełnień szafy dokonać można nie tylko w centrach handlowych, ale i w marketach i sklepach takich jak Pepco.

Sprawdzaj gazetki

Niezależnie od tego, czy chcemy udać się do Auchan, Pepco czy innego marketu, warto sprawdzać regularnie gazetki promocyjne. Na przykład Pepco gazetka ukazuje się regularnie i pokazuje nowy, interesujący asortyment ale również aktualne promocje. Podobne informacje prezentuje Auchan gazetka. Tam znajdziemy ceny najciekawszych, najpopularniejszych produktów, głównie tych aktualnie przecenionych. Oczywiście posiadanie gazetki nie jest warunkiem skorzystania z promocji, ale w ogromie produktów, bez na przykład gazetki Auchan możemy przeoczyć interesujące nas promocje. Gdybyśmy jednak mieli szukać z osobna gazetki Pepco i każdej innej, to też mogłoby nam zabrać niepotrzebnie czas. Dlatego, świetnym rozwiązaniem jest wykorzystanie swoistej bazy informacji jaką jest portal Kimbino, na którym z łatwością odszukamy wszystkie obowiązujące aktualnie gazetki. Na jednej stronie zobaczymy okazje ze wszystkich marketów, co pozwoli nam dużo lepiej, rozsądniej zaplanować zakupy.

Co kupować w Pepco i marketach

Strona Kimbino podpowie nam gdzie i jakie zakupy robić, ale dobrze jest też mieć ogólne pojęcie na tego tego czego warto szukać w danym sklepie. W Pepco na przykład dużą popularnością cieszą się ubranka dziecięce. Często dostępne są stroje dla maluchów z bohaterami ulubionych bajek, na przykład "Psiego Patrolu" czy Disneya. Pojawiają się tam też stroje okazjonalne - na bale przebierańców, Halloweenowe. Pepco to też tania i porządna odzież sportowa - szorty, legginsy, oddychające koszulki w wielu kolorach. W marketach takich jak Auchan warto zwrócić uwagę na bieliznę - zarówno osoby lubiące koronki jak i ci, którzy wolą miłą w dotyku bawełnę, znajdą coś dla siebie. Nadchodzi sezon letni - w takim markecie znajdziemy także lekkie sukienki, koszule, a nawet obuwie - począwszy od trampek, poprzez sandały, skończywszy na typowych japonkach.

Dodatkową zaletą kupowania w marketach jest fakt, że pomimo oczywistej popularności tych sklepów, odzież w nich sprzedawana wciąż jest produkowana na mniej masową skalę niż ubrania w sieciówkach. Pozwala to zmniejszyć prawdopodobieństwo, że będziemy wyglądać dokładnie identycznie jak osoby wokół nas. Często też zdarza się, że w markecie znajdziemy odzież produkowaną z lepszych materiałów, niż w nastawionych na zysk sieciówkach, które decydują się na szycie z poliestru i akrylu.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

leginsy

Wersja do druku