Kobiety uwielbiają biżuterię, szczególnie że można ją dopasować do każdej sytuacji i delikatnie podkreślić naturalne piękno. Coraz więcej firm produkuje jednak bardzo podobne ozdoby, przez co panie szukające oryginalnych bransoletek lub wisiorków muszą się czasami mocno natrudzić.
 
  1. Modna biżuteria handmade
  2. Ozdoby z naturalnymi kamieniami
  3. Czy ręcznie robiona biżuteria jest elegancka?
Rozwiązaniem tego problemu jest biżuteria, którą robi się ręcznie. Dzięki temu każda ozdoba wygląda nieco inaczej, co nadaje jej oryginalności.

Modna biżuteria handmade

To jednak nie koniec zalet wynikających z wybrania takich ozdób jak biżuteria sutasz. Nie bez powodu wiele osób uważa je za małe dzieła sztuki, których na próżno można szukać u tradycyjnych sprzedawców. Wbrew pozorom takie rękodzieło wcale nie musi być drogie, a stylowy komplet składający się kolczyków, brożki, bransoletki i naszyjnika możesz kupić w cenie, którą u jubilera musiałabyś zapłacić za pojedynczą ozdobę. Nic więc dziwnego, że biżuteria sutasz cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet w różnym wieku.

Ozdoby z naturalnymi kamieniami

Kolejną ciekawą propozycją jest biżuteria ręcznie robiona, w której ozdobą są kamienie naturalne. Takie rozwiązanie pozwali ci poczuć się wyjątkowo oraz podkreśli twój oryginalny styl. Biżuteria z naturalnych kamieni to przede wszystkim naszyjniki, które oferowane są w różnych wzorach i długościach. Wśród ozdobnych kamieni wykorzystywanych do jej robienia można znaleźć między innymi hematyt, opalit, onyks, agat, karneol oraz kwarc. Każdy z kamieni odznacza się wyjątkowym kolorem i niepowtarzalnym kształtem, dzięki czemu nie ma możliwości, aby biżuteria z kamieni naturalnych była dostępna w dwóch jednakowych egzemplarzach.

Czy ręcznie robiona biżuteria jest elegancka?

Niektóre z pań - szczególnie te, które są przyzwyczajone do kupowania biżuterii w luksusowych salonach - początkowo sceptycznie podchodzą do noszenia ręcznie robionej biżuterii. Wystarczy jednak, że zamówisz na próbę ozdobę z kategorii biżuteria handmade, a szybko zmienisz zdanie. W wielu przypadkach stylowy naszyjnik ze zwykłym rzemykiem i ciekawą kompozycją kamieni potrafi wyglądać bardziej elegancko niż kosztowna biżuteria z salonu jubilerskiego. Coraz więcej kobiet decyduje się na ręcznie robione ozdoby, które później noszą na co dzień do pracy, zakładają na imprezy i ubierają na eleganckie kolacje. W połączeniu z odpowiednią kreacją, ozdoby handmade pozwolą zrobić niezapomniane wrażenie na wszystkich gościach.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku