Zakup dobrego sprzętu ortopedycznego nie jest łatwym zadaniem, gdyż można znaleźć rozwiązania wielu różnych producentów, które różnią się nie tylko ceną, ale również designem. Na szczęście w takiej sytuacji zawsze można skontaktować się z firmą, która jest czołowym dystrybutorem takiego asortymentu na terenie Polski.

 

  1. Sprzęt rehabilitacyjny firmy Akson

  2. Dlaczego warto postawić na sprawdzone rozwiązania?

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku i od tego czasu nieprzerwanie poszerza swoją ofertę. Tym samym każdy klient może znaleźć tu najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny w najlepszych cenach.

Sprzęt rehabilitacyjny firmy Akson

Oprócz popularnego sprzętu rehabilitacyjnego (piłek do ćwiczeń, specjalnych taśm, ortez, poduszek specjalistycznych i przyrządów), firma zapewnia klientom dostęp do wielu innych kategorii produktów. Są to między innymi bezpieczne wózki inwalidzkie, wysokiej jakości protezy kończyn, zróżnicowane artykuły higieniczne, amazonki dla kobiet i wiele innych rozwiązań. W przypadku problemów z dobraniem odpowiedniego sprzętu dla siebie lub bliskiej osoby zawsze można skontaktować się z pracownikami, którzy postarają się coś podpowiedzieć. Firma posiada również ponad sześćdziesiąt punktów stacjonarnych na terenie całego kraju. Możesz więc samodzielnie sprawdzić, jak dokładnie wyglądają poszczególne produkty przed złożeniem zamówienia. Klienci z mniejszych miejscowości mogą natomiast łatwo złożyć zamówienie na interesujący ich sprzęt i akcesoria przez stronę https://www.akson.pl/. Misją firmy jest pomaganie wszystkim potrzebującym, więc przy wielu produktach znajdują się również informacje o tym, w jaki sposób uzyskać dofinansowanie z NFZ na ich zakup. Pozwala to obniżyć koszty związanie z zakupem sprzętu rehabilitacyjnego, dzięki czemu staje się on bardziej dostępny dla klientów niezależnie od stanu ich portfela.

Dlaczego warto postawić na sprawdzone rozwiązania?

W przypadku zakupu sprzętu ortopedycznego nie powinno się kierować wyłącznie ceną, bo wówczas można trafić na byle jakie rozwiązania. Lepiej więc zadbać o bezpieczeństwo osób, które będą z nich później korzystały i od razu kupić towary z oferty wspomnianego dystrybutora. Dzięki wieloletniej obecności na rynku może on zaoferować bardzo konkurencyjne ceny, a jednocześnie firma przez cały czas dokłada wszelkich starań, aby jakość oferowanych przez nią sprzętów była na najwyższym poziomie. Pozwala to zapewnić niezbędne bezpieczeństwo i komfort osobom, które będą ich używały.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku