Cudze chwalicie swego nie znacie… - to prawda, która nabiera szczególnego znaczenia, kiedy opuszczamy kraj i decydujemy się na zamieszkanie za granicą. To wtedy doceniamy polskie produkty, do których mamy ograniczony dostęp. Na sklepowych półkach znajdziemy w przeważającej większości produkty lokalnych marek i popularnych koncernów spożywczych zza granicy. Polskie firmy są jednak coraz lepiej postrzegane w innych krajach, ale wciąż brakuje ich w ofercie dużych supermarketów. Jeżeli chcemy za granicą jeść po polsku, możemy robić zakupy w naszych sklepach internetowych z dostawą do domu.

Dostęp do polskich produktów za granicą jest coraz łatwiejszy, a to dzięki rozwojowi sprzedaży internetowej. Jednym z takich sklepów jest polski e-sklep, który umożliwia zakupy produktów naszych lokalnych marek w Niemczech z dostawą we wskazane miejsce. Na wirtualnych półkach znajdują się dobrze znani Ci producenci. Wiele osób mieszkających w Polsce nie ma świadomość, iż są to polskie marki. Nasi rodacy za granicą tęsknią jednak za ich smakami. Które marki cieszą się wśród nich największą sławą?

Tarczyński – kabanosy, wędliny i parówki

Ponad 28 lat tradycji i obecności na rynku, aktualnie nie tylko polskim. Rodzinna firma Tarczyński zajmuje się produkcją wędlin, parówek oraz kabanosów najwyższej jakości. Produktem, który doskonale odzwierciedla jej wartości są parówki o 97% zawartością mięsa, bez dodatku glutenu, glutaminianu, fosforanów i barwników. Może pochwalić się także wyjątkowym smakiem tradycyjnej śląskiej kiełbasy.

Wedel – czekoladowa słodkość

Każde dziecko i dorosły w naszym kraju doskonale zna smak czekolady Wedel. Pierwsza firmowa cukiernia otwarta została w 1851 roku. Znajdowała się przy niej również niewielka manufaktura czekolady, los chciał, że było to przy ulicy Miodowej w Warszawie. Nic nie zastąpi smaku oryginalnej wedlowskiej czekolady, która dzisiaj towarzyszy szerokiej gamie słodkości, jak nadziewane czekolady, ptasie mleczko, praliny, ciastka, batony i wafle.

Winiary – na obiad, deser i przystawkę

Czy wiesz, że markę Winiary rozpoznaje aż 99% Polaków? Znajdują się w domach we wszystkich zakątkach naszego kraju, coraz częściej też w kuchni naszych rodaków za granicą. Oferuje szybkie w przygotowaniu zupy, sosy, ketchupy, majonezy, desery, dodatki i cieszące się ogromną popularnością Pomysły na… Produkty bazują na składnikach pochodzących z Polski, które są nam wszystkim bardzo dobrze znane.

Pudliszki – esencja polskich warzyw

Pochodzące z polskich upraw warzywa stały się podstawą produktów oferowanych przez firmę Pudliszki. Sosy, ketchupy, koncentraty oraz gotowe dania wytwarzane są z pomidorów, które w aż 80% zbierane są ręcznie. Składniki, które trafiają do przetwórstwa są poddawane bardzo rygorystycznej kontroli. W gotowych produktach nie znajdziesz konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Czysto polski smak pachnący naszą lokalną naturą.

Mlekovita – mleczne smaki

Mlekovita jest największą grupą mleczarską w Europie Środkowo-Wschodniej, oferując bogaty asortyment produktów z polskiego mleka dostarczanego przez 15 tys. rolników. Na stołach w domach naszych rodaków pojawiają mleka, śmietany, jogurty, sery i twarogi, a ostatnio również produkty bez laktozy i produkty regionalne dostarczane przez firmę Mlekovita. Jest ona obecna na rynku od ponad 90 lat, łączy tradycję z zaawansowaną technologią produkcji.

Bobo Vita – wszystko co najlepsze dla dzieci

Niezależnie od tego, czy mieszkamy w Polsce czy za granicą, dla naszych dzieci chcemy wszystkiego, co najlepsze. Ich rozwój i zdrowie zależy od tego, co trafia do ich małych brzuszków. W trosce o najmłodszych, z uwzględnieniem ich szczególnych potrzeb żywieniowych powstała firma Bobo Vita, dostarczająca rodzicom i ich dzieciom już od pierwszych dni ich wspólnego życia kaszki, gotowe obiadki, zupki, deserki, owoce w tubkach, ciasteczka i soczki.

Tak smakuje Polska – dobrze, zdrowo oraz naturalnie.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma kabanos
Ile kalorii mają parówki

Wersja do druku