Gadżety erotyczne mogą skutecznie urozmaicić życie seksualne, zwłaszcza gdy użyjemy ich podczas intymnego zbliżenia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby z niektórych skorzystać w pojedynkę. Takie rozwiązanie pozwala lepiej poznać swoje ciało, a także potrzeby seksualne, dzięki czemu łatwiej je później zakomunikować partnerowi. Jeżeli dotąd nie zdarzyło nam się z nich korzystać, to warto nadrobić zaległości. Po jakie akcesoria erotyczne należy sięgnąć w pierwszej kolejności?

Kulki gejszy - nie tylko dla przyjemności

Kulki gejszy to gadżet erotyczny polecany kobietom w każdym wieku. Co ciekawe służą nie tylko do odkrywania nowych doznań seksualnych, ale i trenowaniu mięśni dna miednicy, co oznacza, że przypisuje się im funkcjonalność zdrowotną. Mięśnie miednicy odgrywają kluczową rolę przy porodzie, dlatego ich ćwiczenie pozwala kobiecie lepiej przygotować się do tej ważnej chwili. Co więcej, ich poluzowanie może doprowadzić do problemów związanych z nietrzymaniem moczu. Większość z Pań decyduje się na przetestowanie kulek gejszy w celu poprawienia jakości życia seksualnego. Warto wiedzieć, że trening przy użyciu kulek gejszy wzmocni nasze orgazmy.

Unikać należy kulek wykonanych z plastiku czy materiałów żelowych. Znacznie lepszym wyborem będą modele wykonane z silikonu, szkła lub metalu.

Masażer łechtaczki - sposób na pewny orgazm

Orgazm łechtaczkowy przeżywa ponad 70% kobiet, a wszystko przez fakt, że łechtaczka ma aż 40 tys. zakończeń nerwowych. Wystarczy już niewielka stymulacja, aby odczuć delikatne drgania niemal całego ciała. Do stymulacji łechtaczki służą przede wszystkim specjalne masażery. Wyróżnia je opływowy kształt i niewielki rozmiar. Przeważnie już przy użyciu jednego guzika możemy wprawić je w wibracje, możliwe jest również wybranie intensywności drgań. Ciekawym rozwiązaniem są jednocześnie masażery zakładane na palec, które pozwalają na wygodne sterowanie. Założyć może je także partner podczas gdy wstępnej. To dobry wybór dla osób, które nie miały dotąd za wiele doświadczeń z akcesoriami erotycznymi. Pozwolą oswoić się z ich działaniem, a stosuje się je wyłącznie zewnętrznie.

Wibrator - jak wybrać najlepszy?

Wibrator to jeden z najpopularniejszych gadżetów erotycznych, który znajdziemy w sklepach z asortymentem tego typu. W przypadku, gdy wybieramy nasz pierwszy wibrator, to najlepiej zdecydować się na niewielki model wykonany z silikonu, który posiada możliwość regulacji trybu pracy. Wibratory dostępne w sklepach są niesamowicie zróżnicowane, w tym również pod względem kształtu. Początkowo nie należy jednak eksperymentować, im prostszy model, tym łatwiej będzie nam nim operować. Dopiero kiedy nauczymy się jego obsługi, możemy pokusić się o zakup bardziej zaawansowanego gadżetu, czyli takiego, który posiada np. kilka wypustek bądź dodatkowe funkcje. Wibratory, które są lekko zgięte na samym końcu doskonale sprawdzą się do stymulacji punktu G.

Mnogość gadżetów erotycznych sprawia, że trudno zdecydować się na konkretny model. Osoby niepewne co do eksperymentów z tego rodzaju zabawkami, powinny stopniowo zapoznawać się z ich działaniem. Panie mogą więc zacząć od masażera łechtaczkowego, aby później sięgnąć po wibrator,kulki gejszy czy kulki analne. Warto pamiętać, że akcesoria erotyczne wykorzystać możemy również w parze, chociażby jako urozmaicenie gry wstępnej.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku