Przedsiębiorcy, którzy próbowali swoich sił w branży gastronomicznej z całą pewnością przyznają nam rację, iż nie jest to łatwy kawałek chleba, wymaga bowiem planowania, stałego zaangażowania oraz zarządzania dokumentacją i personelem. Właściciel może sobie samodzielnie z tym nie poradzić, zwłaszcza jeżeli prowadzi swój biznes dopiero od niedawna, jednakże rodzinnym gastronomom przychodzi z pomocą Joinposter – mobilne oprogramowanie dla pubów.

Dlaczego warto?

Malkontenci stwierdzić mogą, że nie ma konieczności sięgania po to narzędzie, bowiem na rynku dostępnych jest wiele rodzajów oprogramowania mających za zadanie ułatwienie przedsiębiorcom prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to oczywiście prawda, jednakże JoinPoster (z którego specyfikacją można zapoznać się odwiedzając witrynę www.JoinPoster.com, przygotowany został z myślą o wysoce specyficznej branży jaką bezsprzecznie jest gastronomia – nie ma tu mowy o rozwiązaniach ustandaryzowanych, które w teorii powinny być odpowiednie dla każdego, jednakże w praktyce okazują się być niedostosowane do żadnego typu działalności gospodarczej. W tej sekcji niniejszego artykułu pragniemy sprawdzić dlaczego to właśnie omawiane oprogramowanie tak szybko zyskuje na popularności wśród zarówno zagranicznych jak i rodzimych właścicieli barów, pubów oraz restauracji.

Okazuje się bowiem ,że JoinPoster oferuje:

  • Możliwość prowadzenia ewidencji sprzedaży w przejrzysty i klarowny sposób,
  • Możliwość błyskawicznego wydruku paragonów za świadczone usługi i oferowane towary,
  • Możliwość wygenerowania, a następnie wydrukowania bonów promocyjnych na określone dania lub zestawy dań,
  • Wgląd w ewidencję magazynową z poziomu tabletu lub smartfona,
  • Szybkie i bezproblemowe generowanie raportów okresowych dotyczących prowadzonej działalności,
  • Dostęp do wszystkich danych w dowolnym miejscu dzięki ich przechowywaniu w Chmurze,
  • Błyskawiczna instalacja trwająca maksymalnie 15 minut.

Dla kogo?

Czy producent określił grupę docelową odbiorców swojej aplikacji? Czy są to wyłącznie właściciele małych pubów czy jednak przedsiębiorcy zarządzający siecią restauracji? Jak się okazuje, wszyscy oni znajdą w ofercie firmy coś dla siebie, a wszystko to dzięki ogromnemu wyborowi pakietów – począwszy od najtańszego, którego cena wynosi wyłącznie 57 złotych netto miesięcznie jeżeli zdecydujemy się na wykupienie rocznego abonamentu, aż po pakiet dedykowany sieciom gastronomicznym, którego nabycie to miesięczny koszt rzędu 221 złotych. Jak więc widać, JoinPoster oferuje nie tylko szeroki wachlarz funkcjonalności, ale także ponadprzeciętny stosunek jakości do ceny. Jest to bowiem produkt intuicyjny w obsłudze, przyjazny dla użytkownika, wydajny, a także regularnie aktualizowany, dzięki czemu możemy być pewni, że będziemy często uzyskiwać dostęp do coraz to nowych opcji i możliwości.

Jak zamówić?

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych poprawieniem wydajności prowadzonej działalności gospodarczej w branży gastronomicznej zachęcamy do odwiedzenia witryny www.JoinPoster.com, gdzie można zapoznać się w pełniejszym stopniu z funkcjami oferowanymi przez oprogramowanie, dostępnymi w chwili obecnej pakietami, jak również - ze stale poszerzaną ofertą specjalistycznego oprogramowania, które w jeszcze większym stopniu ułatwi korzystanie z wyjątkowego narzędzia jakim jest mobilne oprogramowanie dla pubów.

Jeżeli chciałbyś zarządzać swoim personelem, stanem magazynowym oraz raportami dotyczącymi generowanych zysków i sprzedawanych towarów w sposób o wiele bardziej wydajny, jesteśmy wręcz przekonani że JoinPoster będzie rozwiązaniem, które idealnie wpisze się w Twoje potrzeby oraz oczekiwania!
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku