Sprzęt fotograficzny wiąże się ze sporą inwestycją. Jeżeli zależy Wam na bardziej zaawansowanych modelach, doskonale zdajecie sobie sprawę z faktu, że nie jest on tani. Aparat oraz części do niego wymagają sporych nakładów pieniężnych. Dlatego, gdy ulegną one uszkodzeniu, należy zadbać o to, aby je naprawić. W tej sytuacji należy udać się do profesjonalisty, który odpowiednio się zatroszczy o nas aparat. Doskonałym wyborem będzie Serwis CSI Foto i Video

Czym zajmuje się Serwis CSI Foto i Video?

Firma CSI Foto i Video zajmuje się gwarancyjną, a także pogwarancyjną naprawą aparatów fotograficznych. Do serwisu można zgłaszać się w przypadku problemów z lustrzankami, aparatami cyfrowymi, a także innym sprzętem foto. Nie ma powodu do obaw, że nasz sprzęt po naprawie będzie działał gorzej niż wcześniej. Firma gwarantuje, że pracuje jedynie na autoryzowanych i certyfikatach maszynach. Natomiast w razie konieczności sięgają jedynie po oryginalne części zamienne, więc nie musimy się martwić, że naprawa źle wpłynie na nasz sprzęt. Siedziba firmy mieści się na warszawskiej Woli, ale bez problemu obsługuje klientów z całej Polski. Sprzęt można wysłać kurierem i skorzystać z formularza na stronie lub w inny dogodny dla nas sposób.

Jakie konkretnie usługi świadczy firma?

Serwis CSI Foto i Video świadczy kompleksowe usługi związane z naprawą i konserwacją sprzętu fotograficzne. Firma oferuje profesjonalne czyszczenie matrycy z kurzu i pyłu, które mogą zakłócać pracę aparatu. W serwisie urządzenie jest czyszczone za pomocą profesjonalnego sprzętu w sterylnych warunkach. Kolejnymi usługami oferowanymi przez CSI Foto i Video są regulacja układu AF do wzorca oraz położenia matrycy. Skorygowanie wszystkich odchyleń sprawi, że aparat będzie działał bardziej precyzyjnie, a zrobione przez niego zdjęcia będą lepszej jakości. W serwisie mogą zostać też wymienione różne części urządzenia takie, jak płyta główna, lampa błyskowa oraz przysłona. To wszystko sprawi, że Twój sprzęt będzie działał zdecydowanie lepiej.

Co wyróżnia serwis CSI Foto i Video na tle innych?

Na rynku jest wiele firm zajmujących się naprawą sprzętu fotograficznego. Jednak CSI Foto i Video z pewnością wyróżnia się na tle innych doskonałą i fachową obsługą. Warto też pamiętać, że CSI jest jedynym w Polsce autoryzowanych serwisem firmy Canon. Dzięki temu zyskujemy gwarancje, że sprzęt zostanie naprawiony z użyciem oryginalnych części. W dodatku firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem i stale kładzie nacisk na ich rozwój. To sprawia, że rzetelnie podchodzą oni do wykonywanych przez siebie zadań i cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej dbać o aparaty klientów. CSI nie tylko pracuje na oryginalnych częściach, ale też współpracuje z czołowymi firmami. Dzięki temu zapewnia najwyższą jakość swoich usług i gwarantuje bezpieczny przewóz sprzętu w każdy zakątek Polski, a także Unii Europejskiej. Na koniec warto podkreślić, że CSI Foto i Video działa uczciwie oraz z największą troską dba o sprzęt dostarczany przez klientów. To sprawia, że cały czas trafiają do nich różne osoby z polecenia.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku