Schudnięcie przed ślubem to cel, który stawia sobie wiele przyszłych panien młodych. Tak ważna uroczystość sprawia przecież, że kobiety chcą wyglądać perfekcyjnie w wymarzonych, białych sukniach. Ślub jest tylko jeden, więc nie dziwne, że zastanawiasz się, jak schudnąć przed ślubem.

Dieta odchudzająca przed ślubem

Aby schudnąć przed ślubem, należy przejść na dietę odchudzającą. Kluczowy jest jednak czas. Często przyszłe panny młode próbują schudnąć dopiero na kilka tygodni przed ślubem, a to prawie zawsze wiąże się z niewielkim efektem. Należy też pamiętać o tym, aby proces wspomóc ćwiczeniami, a o to niestety trudno w przedślubnym czasie.

Jak schudnąć przed ślubem?

W wielu przypadkach wystarczy po prostu ograniczyć przetworzone produkty w swojej diecie. Przyszła panna młoda powinna spożywać dużą ilość warzyw i owoców.

Jeśli jednak zbędnych kilogramów jest nieco więcej, schudnięcie przed ślubem może być trudniejsze. Wówczas należy przejść na dietę odchudzającą z prawdziwego zdarzenia, co wiąże się natomiast z wieloma problemami. Najczęstsze z nich wymieniliśmy poniżej.

  • brak czasu i “głowy” do myślenia o diecie
  • wiele stresu, który sprawia, że rośnie chęć na drobne przyjemności (słodycze, fast food)
  • nieodpowiednie zbilansowanie posiłków
  • brak czasu na przygotowywanie zdrowych dań

Odpowiedzią na wszystkie te problemy może być dieta pudełkowa.

Catering dietetyczny przed ślubem

Schudnięcie przed ślubem wymaga odpowiedniego działania, zwłaszcza gdy pozostało niewiele czasu. Przyszła panna młoda powinna więc rozważyć skorzystanie z usług cateringowych, takich jak dieta pudełkowa w Łodzi.

Catering dietetyczny to najlepsza odpowiedzieć na to, jak schudnąć przed ślubem. Dlaczego?

  • Jadłospis diety pudełkowej jest odpowiednio zbilansowany, dzięki czemu przyszła panna młoda zostaje odżywiona i nie ryzykuje problemami zdrowotnymi.
  • Catering dietetyczny sprawia, że dieta odchudzająca przed ślubem nie ma charakteru obowiązku – posiłki są smaczne i nasycające, a spożywanie ich sprawia przyjemność.
  • Dieta pudełkowa nie obciąża przyszłej małżonki dodatkowymi obowiązkami. Catering przywożony jest pod wskazany adres, przez co nie zabiera czasu i tak już zapracowanej pannie młodej.
  • Catering dietetyczny jest skuteczny i dowodzi, że można schudnąć przed ślubem, nie odzyskując zgubionych kilogramów po jakimś czasie.

Wybierz mądrze

Jak schudnąć przed ślubem? Przede wszystkim należy z góry przekreślić diety cud. Są one szkodliwe i wiążą się z efektem jojo. Obecnie najlepszym sposobem na schudnięcie przed ślubem jest catering dietetyczny. To jedyna gwarancja niezawodności. Jeśli jednak chcesz odchudzać się samodzielnie, pamiętaj o konsultacjach z dietetykiem.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

dieta pudełkowa

Wersja do druku