Każdy z nas chce się dobrze prezentować. Z tego powodu testujemy różne metody, które pomogą nam osiągnąć ten cel. Niezbędna jest więc codzienna pielęgnacja. Dzięki niej nasza skóra będzie się prezentować doskonale i zapewnimy sobie młody wygląd na długi czas. Rezultaty, które osiągniemy, w dużej mierze zależą od stosowanych przez nas kosmetyków. Od pewnego czasu ogromną popularnością cieszą się kosmetyki marki Hagi. Co warto wiedzieć na ich temat?

Ogólne informacje na temat marki Hagi

Wiele osób pokochało kosmetyki Hagi i nie potrafi sobie wyobrazić bez nich życia. Jednak jeszcze nie każdy wie o ich istnieniu. Dlatego na początek przytoczymy kilka ogólnych informacji na temat marki. Hagi to ręcznie robione polskie kosmetyki naturalne i roślinne. Laboratorium, w którym powstają produkty z naturalnych surowców, wyciągów roślinnych oraz olejków eterycznych, powstało w 2000 roku. Od tego czasu stale się rozwija i oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania. Jednak jedno pozostaje niezmienne - produkty marki przez cały czas są ręcznie wytwarzane i z pomocą tradycyjnych metod. Warto też wspomnieć, że w firmie powstaje wybitny zespół złożony z kosmetologów, chemików oraz specjalistów ds. zapachów, którym zależy na spełnieniu oczekiwań klientów. Jeżeli chcecie przetestować te niezwykłe produkty, powinniście zajrzeć na https://gustgust.com/ i znaleźć idealny produkt dla siebie.

Rodzinna firma stworzona z miłości do natury

Hagi to firma, która powstała z miłości do natury oraz czerpiąca jej bogactwo. Na pomysł ten wpadła mama kosmetolog/chemik wraz z córkami, które mają głowy pełne pomysłów. Jak już wspomnieliśmy, wszystkie produkty są ręcznie przygotowywane z pomocą tradycyjnych metod. Wszystkie procedury odbywają się zgodnie z wymogami firm certyfikujących kosmetyki naturalne i organiczne. To sprawia, że całkowicie bezpieczne i niezwykle skuteczne. Kosmetyki produkowane są z dzikorosnących ziół, z których wytwarza się ekstrakty wodne i olejowe. Natomiast ekstrakty zapachowe powstają z oryginalnych olejków eterycznych. Pracownicy starają się sprostać oczekiwaniom klientów i wymaganiom ich skóry. Dlatego wszystkie receptury są starannie opracowywane, a składniki poddawane surowej selekcji. W efekcie powstają wysokiej jakości, bezpieczne i łagodne kosmetyki przeznaczone do różnych typów skóry.

Kosmetyki Hagi a cztery żywioły

Produkty Hagi podzielono na cztery kategorie odpowiadające żywiołom - wodzie, powietrzu, ogniowi i ziemi. Kosmetyki prezentujące wodę przeznaczone są do skóry delikatnej i wrażliwej. Mogą je również stosować kobiety w ciąży, ponieważ są produkowane z bardzo łagodnych składników, które doskonale wzmacniają skórę. Produkty z grupy powietrza przeznaczone są dla alergików i osób ze skórą atopową. W ich składzie nie znajdziemy żadnych olejków eterycznych ani barwników, a ich celem jest pielęgnacja oraz ochrona skóry przed reakcjami alergicznymi. Kosmetyki oznaczone symbolem ognia przeznaczone są dla osób aktywnych i alergicznych. Zawierają one różne dodatki, które odpowiadają za działanie rozgrzewające, wygładzające oraz wzmacniające. Produkty z grupy ziemi to ziołowe i aromateraupetyczne preparaty przeznaczone do skóry dojrzałej. Mają one bardzo bogaty skład, który znakomicie troszczy się o jej potrzeby. Dodatkowo nie brakuje w nich olejków eterycznych mających działanie aromaterapeutyczne.

źródło grafiki: https://dressyourface.pl


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku