Prezenty na Walentynki to upominki o szczególnym znaczeniu. Dzięki nim w tym wyjątkowym dla zakochanych dniu pokazać możemy naszej drugiej połowie, jak bardzo nam na niej zależy. Aby wyrazić nasze uczucia w odpowiedniej oprawie, skorzystajmy z magicznej oraz stuprocentowo skutecznej mocy pluszowych misiów, działającej bez względu na staż i temperaturę związku.

Mięciutkie, delikatne w dotyku pluszowe misie należą do podarunków, które zawsze - niezależnie od wieku i płci - wywołują uśmiech na twarzy obdarowanego. Czy dzieje się tak za sprawą uroczego, uśmiechniętego pyszczka, czy pod wpływem spojrzenia wielkich, brązowych i rozumiejących wszystko misiowych oczu - tego nie wiadomo. Pewne jest jednak to, że choć za oknem śnieżnie i mroźno, na widok pluszowego niedźwiadka naszej drugiej połowie od razu cieplej zrobi się na sercu.

Prezenty na Walentynki do zadań specjalnych

Aby jednak wszystko poszło zgodnie z planem, potrzebujemy misia odpowiedniego - z osobowością, charakterem. Zaprojektowanego z miłością i stworzonego z materiałów najwyższej jakości. Takiego, któremu bez wahania powierzyć będziemy mogli nasza misję i który przetrwa - tak jak nasze uczucie - niejedną próbę czasu. Gdzie takiego niedźwiadka możemy znaleźć?

Skierujmy swoje kroki do magicznej krainy, w której od lat królują misie nawiązujące wzornictwem do najlepszych tradycji zabawkarskich. Każdy z nich poszczycić się może unikalnym imieniem oraz rozpoznawalnym na całym świecie logo marki Bukowski Design. Jak jednak spośród wszystkich misiów zamieszkujących Galerię Bukowski wybrać tego, który najlepiej i najpełniej wyrazi nasze uczucia?

Prezenty na Walentynki z przesłaniem

Jeśli chcemy powiedzieć ukochanej osobie, jak bardzo jest nam bliska, a przy okazji - zmiękczyć jej serce i przeprosić za drobne przewinienia, nikt nie pomoże nam w tym lepiej niż klasyczny niedźwiadek ze szramą na czole i z napisem “Nobody’s perfect” na stopie.

Jeśli natomiast jesteśmy w długoletnim związku i mimo upływu lat oraz dorosłych już dawno dzieci, prezenty na Walentynki wręczamy sobie co roku,  wybierzmy ubranego w stylowe wdzianko misia retro. Niech będzie on dla nas dowodem na to, że to co wyjątkowe i piękne nie przemija wraz z czasem.

Na koniec czas na klasykę, czyli prezenty na Walentynki dla świeżo zakochanych i tych, którzy 14 lutego dopiero planują wyznać sobie miłość. Serce wyhaftowane na lewej stopie pluszowego misia Hermana oraz umieszczone na kokardce misia Harry’ego będzie dla ukochanej nam osoby jasną i czytelną zapowiedzią tego, co chcemy w dniu świętego Walentego jej powiedzieć.

Prezenty na Walentynki idealnie dopasowane

Oczywiście oprócz pluszowych misiów w Walentynki postawić możemy również na inne pluszaki - słodkie, pręgowane kociaki, pełne uroku myszki lub mięciutkie, milutkie w dotyku króliczki. Tym razem niech nasz wybór uzależniony będzie od tego, jak pieszczotliwie się do naszej drugiej połówki na co dzień zwracamy.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku