Przed Tobą wybór prezentu dla zbuntowanego nastolatka i nie masz pojęcia, co mogłoby sprawić mu przyjemność? Nie musisz być znawcą najnowszych trendów, by kupić odpowiedni upominek. Podpowiadamy kilka prostych i uniwersalnych pomysłów, które z pewnością przypadną młodzieży do gustu.

Elektronika — który nastolatek jej nie lubi?

Jeżeli szukasz prezentu większego kalibru np. na 18-stkę lub z okazji zdania ważnego egzaminu, dobrym i z pewnością pożądanym przez nastolatki upominkiem będzie nowy smartfon. Ważne jest, żeby mieć orientację, z jakiego telefonu korzysta aktualnie obdarowywana osoba. To nie tylko istotna wskazówka co do jej preferencji, ale też podpowiedź, jaki system operacyjny lub akcesoria wybrać.

Na jaki model się zdecydować? Zależy to od indywidualnych potrzeb nastolatka oraz Twoich możliwości finansowych. Do modnych należą bez wątpienia urządzenia marki Apple np. kultowy smartfon iphone 6s. Pamiętaj, że duże znaczenie ma również atrakcyjny design czy kolor telefonu.

Wśród innych propozycji elektronicznego sprzętu warto wymienić tablety i laptopy (opcja droższa) bądź tańsze akcesoria np. do słuchania muzyki — nastolatek na pewno ucieszy się z bezprzewodowego głośnika czy słuchawek z gadżetami.

 

Podaruj ubrania i kosmetyki

Każdy nastolatek chce wyglądać atrakcyjnie i mnóstwo czasu zabiera mu dbanie o własny wizerunek. Możesz go wspomóc w tym niełatwym zadaniu! Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie podarowanie mu modnych ubrań bądź przydatnych kosmetyków.

Zasada jest prosta — dopasuj upominek do potrzeb! Kupienie odzieży w złym rozmiarze lub niemodnej, czy też kosmetyku do innego typu skóry niż ma obdarowana osoba, to poważny nietakt. Jeśli nie wiesz do końca, co nastolatek nosi i jakich kosmetyków używa, o wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie po prostu karta podarunkowa do ulubionego sklepu odzieżowego bądź drogerii. Możesz naładować ją dowolną kwotą i ładnie zapakować lub wysłać mailem.

Akcesoria związane z ulubionym hobby

Jeżeli nastolatek ma jakąś szczególną pasję, Twoje zadanie jest naprawę łatwe. Wystarczy kupić ciekawe akcesoria związane z jego hobby.

Mogą być to np. akcesoria sportowe — odzież termiczna, nowy kask, rękawice bokserskie czy buty do biegania, lecz także profesjonalny sprzęt kuchenny, zestawy muzyczne i akcesoria do instrumentów muzycznych, czy też zaawansowane zestawy modelarskie. Wszystko zależy od konkretnej pasji.

 

Idealny prezent? Niezapomniane przeżycia!

Spotkałeś się kiedyś ze stwierdzeniem, że dzisiejsze dzieci i nastolatki „mają już wszystko”? Faktycznie, czasem trudno znaleźć gadżet czy inny przedmiot, którego jeszcze nie posiadają. Dlatego świetnym pomysłem jest podarowanie im… wyjątkowych przeżyć. Możesz to zrobić, kupując voucher na różnego rodzaju wydarzenia — może go zrealizować samodzielnie, z rodziną lub przyjaciółmi.

Do wyboru masz droższe vouchery na pobyt w SPA, vouchery do restauracji, kina, teatru, a także na gokarty, do escaperoom-u lub parku trampolin. Możliwości są niemal nieograniczone — popuść wodze fantazji i zapewnij nastolatkowi niezapomniane chwile.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku