Wszyscy wiemy, jak trudne potrafi być obdarowywanie innych, a okazji do obdarowywania jest wiele. Z tą myślą ART-KEY wyszło do swoich Klientów z produktem, który jest uniwersalnym prezentem na wszelkie okazje. Sam tylko sezon Świąteczny wymaga pamięci o najbliższych, ale też tych troszkę dalszych członkach rodziny. Ale oprócz tego przez cały rok jest niezliczona ilość okazji jak urodziny i imieniny w rodzinie, czy w pracy. Ponadto „okrągłe” rocznice jak osiemdziesiąte urodziny Babci lub trzydziesta rocznica ślubu Teściów. I nie można przecież zapomnieć o tych zupełnie wyjątkowych rodzinnych okazjach jak śluby i chrzciny.  A jeszcze awans kolegi i parapetówka u znajomej w jej pierwszym samodzielnie kupionym mieszkaniu.

Zapisać wspomnienia

Okazje można mnożyć, a każda z nich wymaga podarowania chociażby drobiazgu, który jednak pokazywałby, że wybraliśmy go specjalnie dla obdarowanej osoby i chcielibyśmy, aby dzięki niemu pamiętała o nas i wiedziała, że my także o niej myślimy. Staramy się więc znaleźć coś oryginalnego. Czasami może to sprawiać kłopot, więc decydujemy się na bardziej praktyczne i trochę bezosobowe prezenty. Ale gdyby tak zastanowić się, co w tych wszystkich okazjach do obdarowywani jest najważniejsze, to okaże się, że są to wspomnienia chwil, które spędziliśmy z bliskimi. Dlaczego więc nie podarować bliskim właśnie wspomnień utrwalonych w formie zdjęć lub też albumu na zdjęcia, w którym sami będą te wspomnienia zbierać. Album w drewnianej oprawie wydaje się być znakomitym wyborem. To bardziej odświętna forma albumu na zdjęcia, doskonale zatem sprawdzi się jako oryginalny podarunek, który będzie odbiciem naszych uczuć, troski i sympatii do obdarowywanego. Możemy wyobrazić sobie młodszych członków rodziny przeglądających swój własny Album drewniany na chrzest, który otrzymali z tej wyjątkowej dla nich okazji.

Naprawdę wyjątkowy prezent

Albumy drewniane z Artkey.pl , których poszczególne detale można zmieniać w zależności do własnego stylu, dają w efekcie sporą ilość opcji do wyboru. Albumy dostępne są z kilkoma różnymi rodzajami zawiasów, same zawiasy zaś mogą być czarne lub mosiądzowane. Również drewno, z którego wykonana jest okładka albumu dostępne jest w różnych wykończeniach, w odcieniach takich jak orzech (ciemny brąz) czy palisander (głębszy, bardziej nasycony i ciepły kolor). Można też wybrać kolor (biały lub czarny) wewnętrznych kartek albumu. Dzięki temu każdy zamówiony album jest dopasowany, niemal jak uszyty na miarę dla tego, kto zostanie jego odbiorcą. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że album taki jest prezentem, do którego nadal powraca się po latach, to trudno nie docenić wyboru drewna jako materiału, z którego album ten jest wykonany. Drewniany album zapewni bowiem odporność na czas i częste dotykanie, gdy przegląda się jego karty.

Oprócz szerokiego wyboru dostępnych detali drewnianego albumu, każdy album można dodatkowo spersonalizować dzięki grawerunkowi. Album z grawerem będzie na pewno świetnym prezentem. Wziąwszy pod uwagę kolory graweru (perłowy lub złoty) oraz różnorodność dostępnych czcionek, ta metoda daje niemal nieskończone możliwości. Można dzięki niej wygrawerować imiona obdarowanych i ważne dla nich daty, jak na przykład dzień ślubu. Ale można też umieścić ich zdjęcie w formie grafiki. Pięknym pomysłem jest też wygrawerowanie na wewnętrznej stronie okładki cytatu lub życzeń. Drewniany album ślubny pozwoli małżonkom powrócić wspomnieniami do tego najważniejszego w ich życiu dnia. Każda młoda para będzie zachwycona takim wyjątkowym prezentem. Przy okazji wesela, ale też konferencji czy zjazdu rodzinnego drewniana księga gości z firmy Artkey może też stanowić oryginalny akcent, który także stanie się piękna pamiątką.

Stylowy album drewniany od ART-KEY będzie tym z podarunków, który nie stanie się z czasem zbędny, ale będziemy do niego coraz częściej i chętniej wracać. Spośród wszystkich możliwych prezentów warto wybierać te, które po latach nie tracą na znaczeniu, ale przypominają nam o naszych bliskich i wspólnie spędzonych chwilach.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

ubranka na chrzest

Wersja do druku