W dzisiejszych czasach należy być otwartym na wszelkie możliwości. Portale randkowe pomogły już całej rzeszy osób, które do dzisiaj pozostają w szczęśliwych związkach. Czy poznanie swojej bratniej duszy przez internet ujmuje czegoś takiej znajomości? Oczywiście, że nie! Jednak przed podjęciem takiego kroku warto jest poznać najpopularniejsze portale randkowe i najważniejsze cechy, które je wyróżniają.
-Najlepszy portal randkowy to taki, który odpowiada twoim potrzebom
​-Najlepsze portale randkowe
​-Portale randkowe - najważniejsze zasady bezpieczeństwa
 

Najlepszy portal randkowy to taki, który odpowiada twoim potrzebom

Na portale randkowe trafiają zarówno osoby, które szukają przelotnej znajomości, jak i te poszukujące związku na całe życie. Wśród użytkowników trafiają się osoby z różnym statusem materialnym i cywilnym, zwolennicy różnych opcji politycznych, a także pasjonaci różnych aktywności w czasie wolnym. Ten przekrój pozwala każdemu na znalezienie miejsca, które spełni jego oczekiwania. Przed założeniem konta warto zorientować się, jaki jest profil strony, na którą trafiliśmy: przykładowo, mężczyzna szukający żony wybierze raczej portal nakierowany na poważniejsze związki niż taki, który jest kierowany do osób pragnących głównie rozrywki. Wiele portali randkowych udostępnia możliwość wypełnienia tak zwanego “testu dopasowania”, dzięki któremu algorytm będzie mógł przy pomocy naukowych metod wskazać nam potencjalnie najlepiej dobranych partnerów wśród pozostałych użytkowników. Ta opcja jest niezwykle wygodna i skuteczna - pozwala łatwo odnaleźć osoby o podobnych do ciebie wartościach i poglądach pośród tysięcy użytkowników korzystających z tej samej witryny.

Jakie są najlepsze portale randkowe?

Warto jest również obejrzeć oceniający portale randkowe ranking, który został opracowany przez osoby zorientowane w temacie i świadome potrzeb użytkowników odwiedzających strony tego rodzaju. Ranking klasyfikujący najpopularniejsze portale randkowe pomoże poznać profil ich działalności i wybrać miejsce, które będzie najpełniej odpowiadało twoim oczekiwaniom - wybór odpowiedniego miejsca na internetowe randkowanie znacząco zwiększa szanse jego powodzenia!

Portale randkowe - najważniejsze zasady bezpieczeństwa

 
Serwisy randkowe to miejsca w internecie kojarzone z luźną atmosferą, ale mimo tego należy zachować czujność. Przed podaniem jakichkolwiek swoich danych upewnij się, że strona na której jesteś ma dokładnie taki adres, jaki został wpisany. Zwracaj uwagę, czy grafiki na stronie nie wyglądają podejrzanie - istnieją specjalne serwisy podszywające się pod określone portale i kradnące dane użytkowników. Będąc na portalu randkowym zachowaj czujność i zwracaj uwagę na zachowanie osób, z którymi rozmawiasz. Jeżeli zauważysz jakieś podejrzane zachowania, od razu je zgłoś - administrator strony powinien zweryfikować każde takie zgłoszenie i w razie potrzeby wprowadzić odpowiednie środki bezpieczeństwa. W momencie, kiedy zdecydujesz się na spotkanie w realnym świecie, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przede wszystkim umawiaj się w miejscach publicznych, gdzie w każdej chwili znajdują inni ludzie. Daje to zawsze możliwość swobodnego odejścia lub (w drastycznej sytuacji) wezwania pomocy. Koniecznie powiadom również kogoś ze swoich bliskich o swoich zamiarach. Najlepiej umów się na przykład na sms-a w ciągu kilkunastu minut od umówionej godziny spotkania - z informacją, że wszystko jest w porządku. Warto, żeby taka osoba wiedziała też, gdzie dokładnie idziesz i o której planujesz wrócić. Dzięki zachowaniu tych prostych zasad randki online będą nie tylko przyjemne, ale również bezpieczne.
 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku