Wypożyczalnie samochodów staje się ostatnimi czasy coraz modniejsze. Nic w tym dziwnego, jest to bardzo wygodny i ekonomiczny sposób, dzięki któremu mobilność nie stanowi już problemu. Głównym plusem jest brak konieczności stałego utrzymywania pojazdu. Sprawdźmy, dla kogo wynajęcie samochodu jest korzystne, a komu bardziej opłaca się zakup własnych czterech kółek.

Wynajem auta na kilka godzin

Utrzymanie samochodu w dzisiejszych czasach staje się coraz droższe. Ubezpieczenie OC, AC, niespodziewane naprawy i codzienne tankowanie może przyprawić o zawrót głowy. Sprawa dodatkowo komplikuje się, gdy nie ma konieczności codziennego przemieszczania się pojazdem, do pracy czy szkoły dzieci mamy blisko a z auta korzystamy okazjonalnie. W konsekwencji rezygnujemy z posiadania własnych czterech kółek. Mimo to zapewne nie raz zdarzyła Ci się sytuacja, w której nagle potrzebujesz samochodu. Poszukiwanie osoby, która akurat będzie miała możliwość udostępnienia swojego pojazdu, nie jest do końca komfortowe. Z pomocą przychodzi wypożyczalnia aut.

Na wynajem samochodu decydujemy się także podczas podróży. Dla przykładu mieszkasz w Bydgoszczy, a Twój samolot z Londynu ląduje w Łodzi czy Warszawie. Korzystasz z usług placówki zajmującej się wynajmem i dojeżdżasz do docelowej miejscowości w komfortowych warunkach. Placówki tego typu spotkać możesz nie tylko na lotniskach, ale również w centrum miasta, w okolicach dworców lub portów.

Tani wynajem samochodu

Jeśli poszukujesz rzetelnej firmy, doskonałym rozwiązaniem będzie współpraca z marką, która swoje punkty posiada w całej Polsce. Da Ci to ogromną swobodę w działaniu oraz dopełnieniu obowiązku terminowego oddania pojazdu. Jeśli swój wyjazd planujesz z dużym wyprzedzeniem, skorzystaj wówczas z możliwości rezerwacji samochodu, co zagwarantuje Ci uzyskanie atrakcyjnych warunków cenowych. Każdy najem liczony jest w kontekście pełnej doby (24h) i obwarowany warunkami wiekowymi oraz określonym czasem posiadania prawa jazdy.

Planujesz podróż za granicę? Skorzystaj z niezależności i wynajmij auto w systemie krótkoterminowym do 30 dni lub średnioterminowym powyżej tego czasu. Do Twojej dyspozycji jest cała flota Rentis, w której znajdziesz między innymi takie samochody jak BMW, Toyota, Lexus, Volkswagen czy Mini. Dla przedsiębiorców przygotowane zostały wynajmy długoterminowe (ponad rok) z serwisem w stacjach ASO, pełnym pakietem ubezpieczeń AC, OC, NW, Assistance oraz sezonową wymianą opon. Bezpieczne płatności kartą kredytową lub przelewem z góry zapewnią Ci maksymalną swobodę i łatwość zawieranych transakcji.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku