Poszukiwanie prezentu to nie lada wyzwanie, szczególnie wówczas, gdy obdarowywane osoby są w różnym przedziale wiekowym. Czy istnieje uniwersalny wyrób, który będzie idealnym prezentem dla nastolatka i sędziwego dziadka? Sprawdźmy, co proponują nam specjalistyczne firmy i czy etui na telefon to dobry pomysł na prezent.

Masowe prezenty znakiem naszych czasów

Nie da się ukryć, iż wraz z rozwojem technologii, przemysłu i wiedzy dostępność wielu produktów stała się łatwiejsza. Niegdyś stawialiśmy na własnoręcznie wykonane prezenty niosące znamiona indywidualności, kreatywności i personalizacji. Przez lata zatraciliśmy te wartości na rzecz masowych prezentów - wszyscy dostawali takie same wyroby, bez względu na zainteresowania, pasje czy przekonania. Na szczęście te czasy minęły i dziś znowu doceniamy wyjątkowość, odmienność i niepowtarzalność.

Etui na telefon idealnym prezentem dla każdego

Za prezentem w postaci etui z nadrukiem stoi kilka niezaprzeczalnych argumentów. Po pierwsze w dzisiejszych czasach każdy posiada telefon komórkowy, który niejednokrotnie jest nie tylko urządzeniem do dzwonienia, ale również przestrzenią do pracy, spędzania wolnego czasu, dbania o swoją formę i wiedzę. Co więcej, naukowcy udowodnili, że coraz więcej czasu spędzamy w wirtualnym świecie, sięgając po telefon czy tablet, a przecież chcemy otaczać się ładnymi produktami. Poza tym case z nadrukiem jest świetnym sposobem na wyrażenie własnych przekonań i podkreślenie zainteresowań.

Jak zatem przygotować takie case, by idealnie pasowało do obdarowywanej osoby? Na początek, poszukując etui na telefon Samsung, wybierz interesujący Cię model i uruchom kreator np. firmy FunnyCase. Z poziomu programu możesz zarówno skorzystać z grafik projektowanych przez twórców firmy, jak również wgrać swoje zasoby, czyniąc wyrób jeszcze bardziej indywidualnym. Możesz dodać efekty specjalne, teksty lub stworzyć kolaż. Kreator daje Ci pełną swobodę i dowolność, dzięki czemu możesz opracować prezent idealny dla rodziców, dziadków, partnera, a także dziecka.

Bardzo dużą popularnością cieszą się case ze zdjęciem. To zrozumiałe, przecież każdy chciałby mieć bliskie osoby zawsze obok siebie. Doskonałym pomysłem będzie wręczenie partnerowi etui z Twoim zdjęciem, babci z fotografią wnuka czy też rodzicom z wizerunkiem całej rodziny. Jesteśmy przekonani, że każdego wzruszy taki upominek. Odpowiadając na pytanie początkowe - tak, naszym zdaniem etui na telefon z nadrukiem to świetny pomysł na prezent!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Etui na iphona

Wersja do druku