Masz już dość ciągłego usuwania owłosienia maszynką? Krótkotrwałe efekty depilacji woskiem nie zadawalają cię? Jeśli chcesz wreszcie pozbyć się niechcianego owłosienia i podrażnień skóry po goleniu, warto zdecydować się na epilację laserem. Zrezygnuj z nieskutecznych metod depilacji

Nogi, pachy i okolice intymne to najczęstsze obszary ciała poddawane zabiegom depilacji. Zwłaszcza w tych miejscach włosy są najciemniejsze i najgrubsze, a na skutek częstego golenia ich wzrost jest szybszy. W okresie letnim wiele kobiet zmuszona jest codziennie usuwać nadmierną ilość włosków, w wyniku czego na skórze pojawiają się zaczerwienia lub drobne krostki. Obecnie mamy wiele możliwości depilacji, jednak wszystkie mają jedną wspólną cechę – nie usuwają niechcianych włosów.

O maszynce czy kremie do golenia nie warto wspominać, ponieważ ich regularne stosowanie prowadzi do szybszego wzrostu owłosienia, które jest grubsze i ciemniejsze. Dużą popularnością wciąż cieszy się depilacja woskiem. Spokój mamy zwykle na około dwa lub trzy tygodnie. Cebulka włosa się osłabia, jednak dużym minusem jest wrastanie włosków w skórę, co skutkuje częstymi zapaleniami mieszka włosowego. Podobnie jest z depilatorem, ponieważ depilacja za jego pomocą daje kilkutygodniowe efekty, jednak dużą wadą jest jej ogromna bolesność. Z tego względu, wiele kobiet rezygnuje z usuwania owłosienia w miejscach wyjątkowo wrażliwych, na przykład w okolicach intymnych.

Nie boli i trwale usuwa włosy

Obecnie jedną z najskuteczniejszych metod dostępnych na rynku jest epilacja laserowa. Epilacja polega na oddziaływaniu na cebulkę i łodygę włosa światłem lasera o konkretnej długości fali. Efekty są rzeczywiście niesamowite, bo laser nieodwracalnie niszczy cebulkę włosa. Jednak dotychczas napotykałyśmy parę znaczących przeszkód. Otóż, klientki narzekały na bolesność zabiegu, nie mogłyśmy go wykonywać w okresie dużego nasłonecznienia oraz nie każdy fototyp skóry kwalifikował się do epilacji. Na szczęście powstał rewelacyjny laser diodowy The Epi Lab do epilacji, który daje nam doskonałe efekty. Co go wyróżnia?

  • System przeciwpoparzeniowy ABS;
  • ogniskowanie Taper;
  • długości fal 810 nm oraz 950 nm;
  • potrójny system chłodzenia;
  • możliwość pracy w trybie Smooth Pulse.

Laser The Epi Lab jest urządzeniem innowacyjnym, ponieważ epilacja za jego pomocą jest całkowicie bezbolesna. Co więcej, zabiegi możemy wykonywać także wiosną i latem, ponieważ są stuprocentowo bezpieczne, co zostało udowodnione testami i badaniami. Zabiegi epilacji laserowej wykonywane są w profesjonalnych gabinetach medycznych, kosmetycznych oraz klinikach (więcej możesz przeczytać na https://epilabpolska.pl/). Obecnie epilacja laserem The Epi Lab jest najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą usuwania owłosienia. Nie musimy się martwić o podrażnienia, oparzenia, wrastające włoski oraz fototyp naszej skóry.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku