Z roku na rok Polskę odwiedza coraz więcej zagranicznych gwiazd muzyki, a rodzima scena muzyczna wypełnia się znakomitymi instrumentalistami i zespołami, które grają ambitne utwory. Oto 5 koncertów, na które warto wybrać się w 2019 roku.

 

1. Twenty One Pilots - 15 lutego Atlas Arena w Łodzi

2. Nicki Minaj - 24 lutego Atlas Arena w Łodzi

3. Shawn Mendes - 2 kwietnia Tauron Arena w Krakowie

4. Elthon John - trasa pożegnalna 4 maja Tauron Arena w Krakowie

5. Maroon 5 - 6 czerwca Tauron Arena w Krakowie

Bez względu na to, jaką muzykę się lubi, w 2019 roku można wybrać się na koncerty ulubionych zespołów i piosenkarzy. Wystarczy zajrzeć na TicketClub.pl - bilety na koncerty w różnych miastach są tam sprzedawane online.

 Twenty One Pilots - 15 lutego Atlas Arena w Łodzi

Zespół odwiedza Polskę ponownie po 3 latach. Na fanów czeka mieszanka elektroniki, popu, punka i hip-hopu. Bilety na koncerty zespołu w Polsce i nie tylko wyprzedają się w zawrotnym tempie. Nadchodząca trasa koncertowa promuje album Trench.

 

Nicki Minaj - 24 lutego Atlas Arena w Łodzi

Kontrowersyjna gwiazda przyjeżdża do Polski po raz pierwszy. Podczas koncertów będzie towarzyszył jej raper i przyjaciel - Future, wraz z którym przygotowała światową trasę koncertową NickiHndrxx. Królowa modern hip-hopu aż 10 razy otrzymała nominację do nagrody Grammy, dlatego warto usłyszeć ją na żywo. Bilety na jej koncert są już dostępne.

 

Shawn Mendes - 2 kwietnia Tauron Arena w Krakowie

Bilety online na koncert Shawna Mendesa zainteresują przede wszystkim młode pokolenie. Mendes zaczął od publikowania w sieci własnych coverów, a w 2014 roku podpisał kontrakt z Island Records. Trasa koncertowa w 2019 roku promuje najnowszy album wokalisty.

Elthon John - trasa pożegnalna 4 maja Tauron Arena w Krakowie

Wokalista i kompozytor jest legendą brytyjskiej sceny muzycznej. Trasa Farewell Yellow jest ostatnią, w którą wyrusza artysta, by pożegnać się z fanami z całego świata. Trasa jest zwieńczeniem ponad 50-letniej kariery, która zaowocowała setkami hitów, 5 nagrodami Grammy i Brit Awards oraz Oscarem za piosenkę nagraną do animacji Król Lew.

 

Maroon 5 - 6 czerwca Tauron Arena w Krakowie

Adam Levine jest bożyszczem kobiet na całym świecie. Jego charyzma, charakterystyczny głos oraz energia na scenie sprawiają, że koncert Maroon 5 w Polsce jest prawdziwym wydarzeniem. Na koncercie z pewnością będzie można usłyszeć takie hity jak Sugar i Moves like Jagger. Zespół aż 3 razy otrzymał nagrodę Grammy, która potwierdza, że Adam Levine i jego towarzysze tworzą świetną muzykę.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Jak możesz zarazić się wirusem HPV?

Wersja do druku