Sklep erotyczny EROTIC MED z Krakowa to obiekt niezwykle ekskluzywny, który ceniony jest przez osoby świadomie podchodzące do swojej seksualności. Jest to miejsce, gdzie można znaleźć najwyższej klasy produkty erotyczne, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Jest to najprawdopodobniej jedyny sex shop w Krakowie o takiej renomie. Warto wiedzieć, że sklep dba o swoich klientów nie tylko poprzez starannie wyselekcjonowany asortyment. EROTIC MED z Krakowa już od długiego czasu organizuje darmowe warsztaty naukowe, dzięki którym lepiej można zrozumieć seksualną stronę ludzkiej osobowości. Udział w takim spotkaniu może wziąć każdy, kto ma na to ochotę.

Jaka jest tematyka warsztatów?

EROTIC MED to wyjątkowy sex shop w Krakowie, który podchodzi do tematu erotyki w bardzo poważny sposób. Z własnych funduszy organizuje on zupełnie bezpłatne spotkania z najlepszymi specjalistami. Wszystko po to, aby wszystkie zainteresowane osoby pozyskały sprawdzone informacje dotyczące życia seksualnego. Tematyka spotkań jest bardzo różna, dzięki czemu warto być na bieżąco z planowanymi wydarzeniami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że trafimy właśnie na "to coś", co wzbudzi w nas ogromne zainteresowanie.

W najbliższym czasie (27.10.18, godzina 17.30-19) odbędą się warsztaty na temat "Aqua mirabilis - czyli subtelna natura przyjemności''. Poprowadzi je dr n. med. Maciej Kowalczyk, który należy do grupy najbardziej cenionych seksuologów w kraju. Aqua mirabilis, zwana również cudowną wodą to popularny napój wzmacniający pożądanie, który zyskał swoją sławę w siedemnastowiecznej Francji. Wzmacniał on nie tylko ciało, ale również podnosił libido. Warsztaty mają na celu uświadomienie, jak ważna rolę w życiu człowieka odkrywają żądzę. Podczas spotkania zostaną poruszone kwestie dotyczące przyjemności, a także jej etapów. Można dowiedzieć się m.in. czym różni się przyjemność wstępna oraz przyjemność ostateczna? Ekspert podpowie również, w jaki sposób obudzić w sobie uśpioną seksualność.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Udział w warsztatach to znakomity sposób na to, aby dowiedzieć się czegoś nowego. Wiedza przekazywana przez zaproszonych gości to nie tylko suche fakty, ale przede wszystkim informacje podparte licznymi analizami naukowymi. Są one na tyle praktyczne, że można wprowadzić je do własnego życia. Ponadto, uczestnicząc w tego rodzaju spotkaniach można lepiej zrozumieć swoją naturę. Być może usłyszymy na nich coś, co da nam dużo do myślenia. Niejedna osoba jest zupełnie nieświadoma swoich potrzeb. Seks jest często kością niezgody pomiędzy partnerami. Im więcej będziemy wiedzieć, tym wyższy poziom życia seksualnego osiągniemy. Warsztaty dedykowane są wszystkim, niezależnie od wieku.

Dużym plusem jest fakt, że udział w warsztatach jest bezpłatny. Inwestujemy więc wyłącznie swój wolny czas. EROTIC MED dba także o techniczną stronę wydarzenia, czyli gwarantuje m.in. napoje, przekąski, czy też komfortowe warunki. Więcej szczegółów można znaleźć na https://erotic-med.pl/.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Gadżety do łóżka
Warsztaty z architektury dla dzieci

Wersja do druku