Choć jesień jest znana z niskich temperatur, porywistego wiatru i opadów deszczu, to nic z tej szarości nie ma w modzie na ten sezon. Przeciwnie – aktualne trendy są niemal antidotum na brzydką pogodę. I tak przyglądając się propozycjom największych projektantów zauważamy, że jest ciekawie, kolorowo i nieco awangardowo.

Nie wszystko co pojawia się na wybiegach trafia na ulice miast, ale to z czego warto czerpać to zwierzęce printy, neonowe kolory, błysk rodem z lat 80. Nie zabraknie też falban, mocno wyeksponowanych logo znanych marek i krat w każdym wydaniu. Poza neonowymi barwami w modzie będzie też intensywny róż o nazwie magenta i metaliczne srebro. Choć za oknem już jesień to nie musimy się wcale żegnać z kwiatowymi wzorami, ale jeśli chcemy zmienić swój look, to koniecznie powinniśmy sięgnąć po niezwykle modne w tym sezonie peleryny i futerka, najlepiej sztuczne w oryginalnych kolorach.

Modne dodatki

Modowe stylizacje koniecznie należy uzupełnić o modne dodatki. My polecamy torebki i buty Versace Jeans. Marka ta przygotowała naprawdę ciekawą kolekcję. Znajdziemy w niej piękne, klasyczne skórzane botki z oryginalnymi zdobieniami, jak również wyjątkowo wygodne obuwie idealnie pasujące do sportowego stylu. Warto pamiętać, że sportowe stylizacje, szczególnie w eleganckim wydaniu wciąż rządzą! Dlatego też można śmiało sięgnąć po buty w nietypowych kolorach, wzorach, błyszczące i ciekawie zdobione.  

Wśród torebek królują niewielkie, zgrabne torebki przypominające kopertówki oraz uwielbiane za wygodę torby typu shopper dostępne w dziesiątkach wzorów i kolorów. Do jesiennych stylizacji śmiało też można ubrać plecaczki, jak i kuferki bądź listonoszki.  

Zabawa modą

Zachęcamy by eksperymentować z modą, łączyć style, wyróżniać się, łączyć luksusowe ubrania i dodatki z elementami nawet nieco ekstrawaganckimi. Nic nie stoi na przeszkodzie, by śmiało łączyć ze sobą wzory, kolory i faktury materiałów tworząc własną wersję aktualnej mody i swój własny, niepowtarzalny styl. Tej jesieni odmieńcie swoją garderobę!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile ?yje szczur

Wersja do druku