Analne eksperymenty łóżkowe to wciąż drażliwy temat wśród wielu Polek i Polaków. Boimy się nieznanego, obawiamy się bólu i przykrych niespodzianek podczas zabawy. Można jednak rozpocząć spokojnie, samodzielnie – przy użyciu odpowiednich gadżetów erotycznych. Jakich? O tym w dzisiejszym artykule!

Zabawki analne to już stały punkt wyposażenia każdego sklepu z gadżetami erotycznymi. Ich mnogość i różnorodność zadziwia, jednak nie ma się czemu dziwić. Sporo osób lubi tego typu zabawy łóżkowe i chętnie korzysta w ich trakcie ze specjalnych przyrządów.

W dzisiejszym artykule jednak skupimy się na dwóch zabawkach, dzięki którym otworzysz się na nowe aktywności i postanowisz spróbować analnych przyjemności.

ZATYCZKA ANALNA

Zatyczki analne, zwane również korkami, to jedne z najbardziej podstawowych zabawek analnych, dzięki którym można rozpocząć nowe przygody seksualne. Zatyczki analne wkłada się do odbytu jednak nie są one gadżetami penetrującymi, dlatego też są stosunkowo krótkie.

Niektórzy używają korków analnych na co dzień, wkładając je do pupy na cały dzień. W ten sposób ćwiczą mięśnie wewnątrz odbytu oraz zwieracze. Takie ćwiczenia mogą wiele pomóc przy rozpoczynaniu analnych igraszek w łóżku. Dzięki nim w łatwiejszy sposób możemy się rozluźnić i nauczyć o swoim ciele nowych rzeczy.

Zabawki analne znajdziesz na https://exclusivesexshop.com/akcesoria-erotyczne-dilda-i-zabawki-analne

KULKI ANALNE

Nieco inną zabawką – bo już nieco bardziej zaawansowaną od korków – są kulki analne – zwane również chińskimi kulkami. Służą one do trochę odważniejszych zabaw i wymagają większego zaangażowania.

Kulek analnych używa się do sprawiania sobie (lub partnerowi/partnerce) przyjemności poprzez wkładanie ich w całości i stopniowe wyciąganie każdej po kolei. Kulki takie nazywa się czasami również koralikami ze względu na ich budowę – opartą o sznurek, na którym są przyczepione.

Trzeba jednak pamiętać, że żadna zabawa analna nie uda się, jeśli będzie przeprowadzana bez odpowiedniego nawilżenia. Dlatego właśnie – decydując się na pierwsze kontakty analne – należy zadbać o maksymalne nawilżenie zarówno zabawki jak i odbytu. W tym celu najlepiej jest używać profesjonalnych lubrykantów dopasowanych do materiału, z którego wykonany jest gadżet.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

dildo

Wersja do druku