Skąd się wzięło Kerastasé? Czy znalazłeś jej magię?

 Popularna marka Kérastase wywodzi się z Francji, gdzie została założona w 1964 roku w Paryżu przez Francoisa Dalle'a. Była to jedna z pionierskich firm, która jako cel postawiła sobie zapewnienie swoim klientom profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów.Mniej więcej właśnie w latach 60-tych ubiegłego wieku zapanował trend na odpowiedzialną i skuteczną pielęgnację włosów, która stała się niemniej ważna od pielęgnacji skóry. Marka Kérastase była więc odpowiedzią na konkretne zapotrzebowanie odbiorców. Na przestrzeni dziesięcioleci firma ta wyspecjalizowała się w produkcji najwyższej jakości kosmetyków do włosów, stale poszerzając i dopracowując swoją ofertę. Kosmetyki Kérastase zrewolucjonizowały rynek fachowej stylizacji i ochrony włosów już pół wieku temu, a wysoki poziom utrzymują po dzień dzisiejszy.

   Asortyment firmy kosmetycznej Kérastase to przede wszystkim szampony, odżywki, sera oraz olejki do włosów. Są to produkty przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Niewątpliwą przyczyną sukcesu tej marki jest jej nastawienie na ścisłą współpracę z niezliczoną liczbą specjalistów, którzy pracują nad powstaniem kolejnych, coraz lepszych preparatów do pielęgnacji włosów. W procesie ich powstawania biorą także czynny udział profesjonalni fryzjerzy z renomowanych salonów fryzjerskich. Kérastase kładzie więc nacisk na jak najwyższy stopień dopracowania swoich produktów. Ponad 700 naukowców we francuskich laboratoriach nieustannie troszczy się o wysoką jakość kosmetyków, a w rezultacie o zadowolenie klientów na wszystkich kontynentach.

   Jedną z głównych zalet asortymentu Kérastase jest to, iż dzieli się on na poszczególne linie odpowiadające na konkretne potrzeby każdego rodzaju włosów kobiet i mężczyzn. Każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie, bez względu na to, czy poszukuje kosmetyków do skutecznej pielęgnacji włosów, czy może problemy skóry głowy zmuszają go do podjęcia szczególnego rodzaju kuracji. Mocne strony tych kosmetyków to wysoki stopień koncentracji naturalnych składników czynnych, obecność kompleksów molekularnych, delikatna konsystencja i zapachem, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych. Do tego dochodzi elegancki designem, idealnie wpasowujący się w obecne trendy. Kérastase to prestiżowa marka, która dociera zarówno do klientów indywidualnych, jak i luksusowych salonów fryzjerskich. Wychodząc naprzeciw rosnącej popularności zakupów online kosmetyki Kérastase dostępne są w sklepach internetowych, ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem klientów od wielu lat.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku