W czasach, gdy wszystko jest na przysłowiowe „wyciągnięcie ręki”, o pomysł na oryginalny prezent wcale nie jest łatwo. Zamiast szukać drogich podarunków, warto sięgnąć po te z pomysłem. Spersonalizowane i wyjątkowe właśnie dzięki swojej prostocie.

Ręcznie robiona deska do krojenia

Nie, to nie równo odcięty kawałek drewna. To coś znacznie więcej. Dębowa deska do krojenia z wygrawerowanym na niej napisem na pewno ucieszy obdarowanego. Nawet jeśli nie jest miłośnikiem gotowania, to nic nie stoi na przeszkodzie, by postawić lub powiesić taki podarunek na honorowym miejscu. Wystarczy, jeśli zadbamy, by napis na niej był naprawdę ciekawy. Może to być cytat, zabawny aforyzm, mogą być spersonalizowane życzenia. Wszystko, co chcemy powiedzieć, możemy wygrawerować na stałe na desce.

Jeśli jednak deska będzie używana w kuchni, możemy spać spokojnie. Jest trwała i odporna na zniszczenia. Napis będzie widoczny przez długie lata. Wystarczy pamiętać, by raz na jakiś czas zaimpregnować ją olejem spożywczym. Deska została wykonana z twardego drewna dębowego. Jest produktem polskim.

Oryginalna wisząca skrzynka na klucze

Wszelkiego rodzaju klucze mają to do siebie, że łatwo się gubią. Po powrocie do domu odkładamy je nie zawsze do końca świadomie. W rezultacie lądują na środku stołu, na półkach, w kieszeniach, torebkach, aktówkach. Czasem nawet na kuchennym blacie, gdy wracamy naprawdę głodni do domu. Dlaczego tak się dzieje? W większości domów klucze nie mają swojego stałego miejsca. Na szczęście jest na to prosty sposób. Elegancka drewniana skrzynka na klucze może zawisnąć przy drzwiach każdego domu. Starannie wykonana z wysokogatunkowego drewna, pomalowana na uniwersalny biały kolor będzie pasowała do każdego wnętrza. Tym, co doda jej smaczku, będzie wygrawerowany spersonalizowany napis. To on w magiczny sposób sprawi, że „zwykła” biała skrzynka stanie się prawdziwą ozdobą przedpokoju.

W środku skrzynki znajdziemy metalowe wieszaki, na których zawisną nasze klucze.

Kup sobie lub bliskim

Na stronie www.imperiumgadzetow.pl można znaleźć więcej ciekawych, oryginalnych spersonalizowanych przedmiotów z drewna. Znajdzie się nawet ukryty w drewnianej obudowie pendrive! Oczywiście on także może być ozdobiony wygrawerowanym napisem. Spersonalizowanymi gadżetami można ozdobić swój dom lub wręczyć bliskim przy okazji różnorakich uroczystości. Urodziny, imieniny, osiemnastka, ślub, jubileusz – na każdą okazję znajdzie się odpowiedni upominek.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku