Stylowy telefon to ważny element wizerunku zadbanej kobiety sukcesu. Jeśli chcesz uchodzić za taką osobę lub po prostu zależy Ci na atrakcyjnym, eleganckim wyglądzie używanego przez Ciebie smartfona, powinnaś zainwestować w modne etui na telefon. Estetyczna obudowa na telefon nie tylko w pozytywny sposób wpłynie na wygląd samego urządzenia, ale także pomoże ochronić je przed przypadkowym uszkodzeniem. Jaki rodzaj pokrowca na telefon wybrać, by osiągnąć wspomniany efekt?


Pokrowce typu książeczkowego i flip

To jeden z najpopularniejszych rodzajów pokrowców chętnie wybieranych przez wiele kobiet. Cechą charakterystyczną tego typu obudów na telefony jest ich kompleksowy charakter. Pokrowiec typu książeczkowego lub flip zabezpiecza nie tylko tył smartfona, ale również jego ekran, co wydaje się niezwykle pożyteczną cechą, zwłaszcza gdy telefon nosisz w torebce luzem, razem z innymi przedmiotami. W takiej sytuacji smartfon bardzo szybko może się porysować, a pełen pokrowiec ochroni go przed tego typu zagrożeniami. Dużą zaletą pełnych pokrowców jest również ich forma. Telefon ubrany w tego typu etui swoim wyglądem przypomina portmonetkę lub niewielką kopertówkę. Pełna obudowa na telefon bardzo często wyposażona jest również w wewnętrzną kieszonkę na kartę płatniczą, dzięki czemu zabierając ze sobą telefon, nie musisz już nosić przy sobie portmonetki.

Pokrowce typu nakładka

To zarówno klasyczne pokrowce plastikowe, traktowane jako rodzaj zapasowej obudowy na telefon, jak i elastyczne etui wykonane z sylikonu lub wytrzymałego tworzywa TPU. Jeśli zdecydujesz się na wybór tego typu osłon na swój smartfon, sięgaj po ich jednokolorowe, neutralne wersje. Bizneswoman używająca telefonu ubranego w etui zdobione kolorową i niezwykle szczegółową grafiką, z miejsca traci na profesjonalizmie odbioru. Wybierając obudowę na smartfona, szukaj etui wyróżniających się atrakcyjnym, stylowym wykonaniem. Oczywiście etui nie muszą mieć gładkiej powierzchni, ważne jednak, by wyglądały na porządnie wykonane, a przez to trwałe i eleganckie. Jeśli nie chcesz osłaniać obudowy swojego telefonu żadnym pokrowcem, zdecyduj się przynajmniej na zakup foli ochronnej lub szkła hartowanego na ekran. Dzięki nim ochronisz ekran swojego smartfona przed szybkim porysowaniem, co w negatywny sposób odbiłoby się na atrakcyjności jego oryginalnego wyglądu. Gdy rezygnujesz z pokrowca, pamiętaj również o regularnym czyszczeniu obudowy i ekranu smartfona, używając do tego miękkiej ściereczki z mikrofibry lub irchy, która nie pozostawi smug na gładkiej powierzchni wyświetlacza.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku