Każda kobieta marzy o tym, aby jak najdłużej zachować atrakcyjny i młody wygląd. Niestety, czas nie jest dla naszej skóry łaskawy i to właśnie ona pierwsza zdradza oznaki starzenia. Ten nieuchronny proces możemy jednak znacznie spowolnić eliminując poszczególne objawy starzenia się. Temu zadaniu służy właśnie medycyna estetyczna oraz oferowane przez nią zabiegi, które pozwalają kobietom znacznie dłużej cieszyć się młodym i atrakcyjnym wyglądem.

Medycyna estetyczna i jej zabiegi przeciwzmarszczkowe

Zmarszczki to prawdziwa zmora większości kobiet. To one najwcześniej zdradzają bowiem nasz wiek oraz negatywnie wpływają na wygląd całej twarzy. W przypadku głębokich i dobrze zaznaczonych zmarszczek samo aplikowanie na cerę popularnych kremów przeciwzmarszczkowych niestety nie zapewni nam trwałej redukcji zmarszczek. Na szczęście z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna i oferowane przez nią zabiegi przeciwzmarszczkowe.

Medycyna estetyczna gwarantuje skuteczną korekcję zmarszczek, która opiera się na wstrzyknięciu w wybrane partie twarzy specjalnego preparatu blokującego wybrane mięśnie. W efekcie stają się one rozluźnione, a zmarszczki wygładzone. Efekt utrzymuje się ok. 6 miesięcy oraz idealnie sprawdza się do likwidacji tzw. lwiej zmarszczki pomiędzy brwiami, zmarszczek na czole oraz tzw. kurzych łapek w okolicach oczu.

Panie, które marzą z kolei nie tylko o samej redukcji widocznych zmarszczek, ale także na naturalnym efekcie i poprawie jakości całej skóry twarzy, powinny zainteresować się korekcją zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego. Kwas ten jest naturalnym składnikiem naszej skóry, którego niestety wraz z wiekiem zaczyna coraz bardziej ubywać. Prostym i skutecznym sposobem na jego uzupełnienie jest jego podanie w formie zastrzyków. W efekcie skóra zostaje wygładzona, zmarszczki zredukowane, a niedobory kwasu hialuronowego uzupełnione. Efekt utrzymuje się na skórze ok. 12 miesięcy.

Medycyna estetyczna w Katowicach – zabiegi modelowania ust

Kształtne oraz ponętne usta to marzenie praktycznie każdej kobiety. Te panie, które natura obdarzyła jednak zbyt wąskimi i nierównymi ustami lub z wiekiem ich wargi utraciły swój naturalny kształt i koloryt także mogą skutecznie odmienić swój wygląd. W poprawie rozmiarów, kształtu oraz wyglądu ust pomoże im bowiem medycyna estetyczna.

Zabieg modelowania ust, który oferuje medycyna estetyczna, polega na wstrzyknięciu w wargi naturalnego kwasu hialuronowego, który wypełnia usta oraz koryguje ich kształt. Kwas hialuronowy pozytywnie wpływa także na nawilżenie przywracając wargom naturalny blask oraz koloryt. To świetna propozycja dla wszystkich kobiet, które nie są do końca zadowolone z aktualnego wyglądu swoich ust.

Gdzie wykonać zabiegi?

Oprócz zabiegów przeciwzmarszczkowych i modelowania ust medycyna estetyczna Gliwice w Dermapoint.pl oferuje także bezinwazyjny lifting powiek, zabiegi modelowania twarzy, rewitalizację skóry oraz wiele innych sprawdzonych i bezpiecznych dla pacjenta rozwiązań. Zabiegi te są w stanie szybko przywrócić atrakcyjny wygląd, zapewnić dobre samopoczucie oraz w naturalny sposób poprawić wygląd tych części naszego ciała, z których nie jesteśmy do końca zadowolone.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku