Jesteś samotny mimo że od dawna starasz się oczarować i zainteresować sobą płeć piękną? A może jesteś nieśmiały i po prostu boisz się zagadać do kobiety? W niniejszym artykule podpowiemy, jak skutecznie podrywać dziewczyny oraz gdzie najlepiej szukać drugiej połówki.

Poderwanie pięknej i atrakcyjnej kobiety nie jest łatwym zadaniem i to bez względu na to, czy na co dzień jesteś pewny siebie i dumnie kroczysz przez życie, czy nieśmiały i na samą myśl o rozmowie z dziewczyną czujesz nudności. By móc sprostać temu wyzwaniu musisz poznać kobiece potrzeby oraz kilka trików, które pomogą ci nie tylko zwrócić na siebie uwagę płci pięknej, ale także utrzymać to zainteresowanie na dłużej. Dowiedz się zatem, jak postępować z kobietami oraz co zrobić by zacząć chodzić na randki.

Zadbaj o siebie

Nie bez powodu ten punkt znajduje się pierwszy na liście. Kobiety, podobnie jak mężczyźni, przy pierwszym spotkaniu zwracają uwagę na wygląd. Nie ma się co oszukiwać, że bogata osobowość i dobre serce są ważniejsze od powierzchowności. Żeby zachęcić do bliższego zapoznania się ze swoimi cechami charakteru, musisz je najpierw odpowiednio zapakować w atrakcyjny i przyjazny wygląd. Nie musisz ubierać się w najdroższych, markowych sklepach. Wystarczy, że na co dzień będziesz przykładał uwagę do tego, co na siebie wkładasz. Wygnieciona koszula z krótkim rękawkiem po starszym bracie czy ubłocone buty nie zrobią dobrego pierwszego wrażenia. Nigdy nie wiesz kiedy  spotkasz na swojej drodze kobietę, która wpadnie ci w oko, dlatego wyrób sobie nawyk dbania o siebie na co dzień. Przystrzyżone włosy, czyste dłonie oraz schludne ubrania to podstawa. Dzięki dobrze dobranej garderobie sam poczujesz się pewniejszy siebie i dzięki temu punkt drugi nie będzie dla ciebie problemem.

Pewność siebie

Kobiety uwielbiają pewnych siebie i zdecydowanych mężczyzn. Pewnie stawiaj zatem swoje kroki i bądź zdecydowany przy podejmowaniu decyzji – zarówno tych z pozoru mało istotnych (jak wybór odpowiedniego stolika w restauracji czy drinka jakiego chcesz jej postawić), jak i tych ważniejszych, dotyczących planów na przyszłość. Musisz jednak uważać, by nie stać się zarozumiałym egoistą i nie wymuszać na niej pewnych decyzji. Bądź gentelmanem, który wie kiedy być pewnym siebie. Dlaczego kobiety tak cenią pewność siebie u mężczyzn? Ponieważ tylko przy takich czują się bezpieczne.

Bądź gentelmanem

Bądź szarmancki i pokaż kobiecie, że zostałeś dobrze wychowany. Otwieraj drzwi, pomagaj założyć płaszcz lub usiąść przy stoliku, a także zwracaj się grzecznie do kelnerów. Każde twoje zachowanie będzie bowiem bacznie obserwowane, a dobrze postrzegane gesty będą działać na twoją korzyść.

Gdzie najlepiej poznawać kobiety?

Wydawać by się mogło, że wszędzie. Jednak obecnie żyjemy w czasach, w których wszyscy się dokądś spieszą i w związku z tym coraz rzadziej decydujemy się zagadać przypadkowo spotkaną osobę. Dlatego dobrym rozwiązaniem może się okazać portal randkowy. Wynika to z faktu, że portale randkowe skupiają osoby, które podobnie jak i ty, szukają swojego szczęścia w miłości. Dlatego też, nawiązując kontakt z wybraną kobietą nie masz poczucia, że przeszkadzasz i nie ryzykujesz, że wyjdziesz na niegrzecznego. Randki przez Internet to dobry początek znajomości, dzięki któremu lepiej poznasz wybrankę – z którą łatwiej będzie ci później znaleźć wspólny język podczas ewentualnego spotkania w realnym świecie.

Randki online to także świetny pomysł dla mężczyzn, którzy na co dzień są nieśmiali w kontaktach z kobietami. Dzięki nim, zanim spotkają się z wybranką na kawie mogą poznać ją bliżej i zmniejszyć dzielący ich dystans. Poza tym, randki internetowe pozwalają również na poznanie wielu kobiet – dzięki temu, jeżeli jedna nie okaże się tą na długie lata, po chwili możesz zagadać i spróbować z inną.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku