Konsola fryzjerska jest jednym z tych elementów wystroju salonu fryzjerskiego, bez którego nie możesz się obejść. Jest wręcz jednym z podstawowych rodzajów umeblowania, jakie znajdą się w salonie, dlatego też wybór nie może być tutaj przypadkowy. Jeśli chodzi o wygląd tego produktu, to z pewnością przyznasz, że każdy ma inny gust, dlatego wybór idealnej konsoli dla każdego będzie inny.

Nie da się jednak ukryć, że taki mebel do salonu powinien się bardzo dobrze prezentować, gdyż jest on niejako jego wizytówką. To przy konsoli klienci spędzają w salonie najwięcej czasu, więc powinna się ona wyróżniać stylowym designem, który od razu przyciągnie wzrok. Konsola musi także być wykonana z takich materiałów, jakie pozwolą ci utrzymać je łatwo w czystości. Jest to mebel, który jest eksploatowany każdego dnia, dlatego tak ważne jest to, by szybko można było doprowadzić go do czystości po całym dniu pracy.

Jak wygląda tradycyjna konsola fryzjerska?

W sprzedaży znajdziesz bardzo wiele konsol fryzjerskich, które będą się różnić między sobą:

- kolorystyką,

- materiałem, z jakiego są wykonane,

- ceną,

- designem.

Tradycyjna konsoleta fryzjerska ma postać stolika z podnóżkiem, a blat konsoli jest połączony z płytą, na której znajduje się duże lustro. Możesz wyróżnić konsolę wolnostojącą, która idealnie nadaje się do większego salonu fryzjerskiego, jak i tę, którą mocuje się do ściany.

Którą konsolę wybrać?

Ze względu na duży wybór konsol w sprzedaży, nie jest łatwo zdecydować się na jedną z nich. Możesz bowiem mieć dylemat, czy konsola powinna być dostosowana do wystroju salonu, czy też mieć swój indywidualny i niepowtarzalny charakter. Na szczęście przeważnie te dwa aspekty wcale nie muszą się wykluczać. Jeśli będziesz poszukiwać ciekawie zdobionej konsoli, która by pasowała do salonu fryzjerskiego urządzonego tradycyjnie, znajdziesz ją. Podobnie będzie w przypadku, kiedy zapragniesz zamówić konsolę, która idealnie wkomponuje się swoim designem w nowocześnie zaaranżowany salon.

Oczywiście musisz mieć na uwadze to, że nowoczesna konsola różni się od tej zaprojektowanej w tradycyjnym stylu. Nowoczesna nie jest tak ozdobna, chociaż pozostaje bardzo elegancka. Jest bardziej praktyczna i o wiele bardziej trwała, gdyż wykonana z materiałów, które tę trwałość gwarantują. Z kolei tradycyjnie zaprojektowana konsola będzie bardziej dekoracyjna i z tego względu nie sprawdzi się w każdym wnętrzu, a jedynie w tym, które jest urządzone w podobnym charakterze.

Salon fryzjerski powinien mieć spójny wygląd, gdyż tylko wtedy będzie mieć on swój niepowtarzalny klimat, którym zachwycą się klienci. Dlatego tak ważne jest to, by od razu wyposażyć to pomieszczenie we wszystkie niezbędne meble w taki sposób, by miały one zbliżony design.

Gdzie kupić konsolę fryzjerską?

Jeśli jesteś właśnie na etapie urządzania salonu fryzjerskiego i chcesz kupić konsolę fryzjerską, wybierz https://activeshop.com.pl/fryzjerstwo-i-wyposazenie/meble-fryzjerskie/konsole-fryzjerskie.html. Znajdziesz w tej ofercie mnóstwo ciekawych propozycji, które są dostępne w atrakcyjnej cenie i które dobierzesz do charakteru salonu.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku