Odpowiednio dobrane ubrania potrafią nie tylko podkreślić najważniejsze walory sylwetki, ale także optycznie ją wyszczuplić i odpowiednio wymodelować. Nie każdy jednak wie, jakie ubrania oraz kolory pasują do jego wyglądu. Zakupy ze stylistką to szansa na odnalezienie swojego indywidualnego stylu. Gdzie można wybrać się na zakupy ze stylistką i dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Centra handlowe

Z galeriami handlowymi najczęściej współpracują specjaliści od wizerunku, którzy doskonale znają ofertę tamtejszych sklepów i są w stanie szybko podpowiedzieć, w którym punkcie najlepiej robić zakupy. Jedną z takich galerii jest Posnania – nie dość, że przy doborze kolorów i ubrań pomoże stylistka, to jeszcze można taką pomoc otrzymać za darmo (przez pierwszą godzinę i tylko na wybrane usługi). Jeżeli dana osoba potrzebuje więcej czasu oraz bardziej szczegółowych odpowiedzi, to trzeba do takiej opcji dopłacić. Co dają nam zakupy ze specjalistą? Po pierwsze, określi on typ sylwetki oraz przeprowadzi analizę kolorystyczną. Po drugie, podpowie jak dobrać ubrania do figury oraz stylu życia. Na koniec, potowarzyszy danej osobie w trakcie zakupów i nakieruje, jaki krój i styl ubrań będą najlepiej podkreślać jej atuty.

Indywidualne spotkania ze stylistką

Istnieje również możliwość umówienia się indywidualnie ze stylistką. To dobra opcja dla osób, które mają czas tylko w określonych godzinach i nie mogą pozwolić sobie na zakupy wtedy, gdy dany specjalista jest dostępny na terenie galerii. Indywidualne spotkania to również możliwość zaproszenia stylistki do domu – nie tylko podpowie ona, jakie ubrania pasują do stylu czy sylwetki zainteresowanej, ale także pomoże w porządkach w szafie. Na życzenie specjalista od wizerunku ułoży też zestawy gotowych stylizacji np. do pracy czy na przyjęcie. Co dają takie spotkania? Przede wszystkim pozwalają zaoszczędzić czas – przy następnych zakupach nie będzie już problemu z wyborem odpowiedniej bluzki czy spodni. Ponadto, pozwolą na wyrzucenie zbędnych ubrań, które nie pasują do stylu czy sylwetki danej osoby. To także świetna okazja do tego, by zbudować większą pewność siebie – im lepiej się wygląda, tym pewniej czuje się dana osoba!

Dla kogo są zakupy ze stylistką?

Tak jak już zostało wspomniane, wiele galerii handlowych oferuje podobne usługi bez opłat, ale na określony czas, dlatego nie jest to jedynie propozycja dla zamożnych. Z pomocy stylistki powinna skorzystać każda osoba, która źle czuje się z obecnym stylem lub uważa, że sama nie potrafi odpowiednio dobrać sobie ubrań. To także doskonała opcja dla zapracowanych osób, które nie są w stanie nadążać za obecnymi trendami modowymi, a mimo to chciałyby ubierać się na czasie. Także osoby niepotrafiące dobrać ubrań kolorystycznie powinny zdecydować się na zakupy z wykwalifikowaną i doświadczoną stylistką.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku