Moda na streetwear króluje już od kilku lat i nic nie wskazuje na to, że szybko przeminie. Widać ją nie tylko na ulicach, ale także na wybiegach całego świata. Wszystko wskazuje na to, że wielcy projektanci i zwykli ludzie wreszcie doszli do porozumienia, że liczy się także wygoda. Oczywiście najlepiej, jeśli wygoda ta serwowana nam jest w dobrym stylu. A jaki styl w modzie ulicznej obowiązywać będzie w to lato?

Prosto i wygodnie

Tego lata będziemy nosić przede wszystkim delikatnie oversizowe t-shirty i luźne spodenki, jak te w ofercie Elade. Liczyć się będzie przede wszystkim to, co na nich. Roślinne i zwierzęce wzory są nadal w modzie, ale w przypadku streetwearu wystarczy niewielki drobiazg naszyty na rękawie czy piersi. Moda uliczna powinna być zabawna, ale i niezobowiązująca i przede wszystkim uniwersalna. Jedna rzecz powinna pasować w wielu kombinacjach, dlatego zbyt wiele wzorów jej nie służy. Kolory tego lata są dość spokojne – porzuciliśmy na chwilę ostre, fluorescencyjne barwy lat 80. i możemy rozkoszować się delikatnymi pastelami. Pudrowy róż, beż, szarość czy błękit w połączeniu z prostym krojem i minimalistyczną linią okazują się być strzałem w dziesiątkę. Ale ważne jest także to, z czego wykonane są nasze ubrania. Uliczny styl to przede wszystkim wygodna i naturalna bawełna. I właśnie z bawełny wykonane są chociażby dziewczęce krótkie spodenki od Elade w kolorze jasnego różu, czy beżowa sukienka. Czysta bawełna jest ważna zwłaszcza w okresie letnim, ponieważ pozwala skórze oddychać.

Dziewczęco, ale sportowo z Elade

Elade Dokładnie,sukienka, bowiem streetwear w fantastyczny sposób przetwarza znane już nam kroje i modele na nowy sposób gwarantujący komfort użytkowania. A więc wszelkiego rodzaju spódniczki, sukienki czy crop topy oferuje w nowej, sportowej odsłonie. Taką sukienkę Elade z powodzeniem połączyć możemy zarówno z wygodnymi sneakersami, a jeśli temperatura jest naprawdę wysoka – z przewiewnymi sandałami. Dzięki temu, że większość ubrań od Elade nie posiada żadnych większych nadruków i wykonana jest w stonowanej, jednolitej kolorystyce, są to rzeczy, które możemy dowolnie mieszać i łączyć, także z innymi ubraniami niekoniecznie pokrywającymi się z tym, co modne w streetwearze. Jednak moda uliczna to przede wszystkim zabawa i brak ograniczeń.

Nie zapominajmy także o dodatkach. W lato absolutnie nie powinniśmy wychylać nosa z domu bez czapki z daszkiem na głowie. A skoro mamy mieć ją zawsze na sobie, tym ważniejsze, aby dobrze się prezentowała. Basicowe kolory w połączeniu z interesującym hasłem albo po prostu logiem producenta załatwią sprawę. Ale w to lato nosimy nie tylko czapki, ale i skarpetki, a zwłaszcza niezwykle modne podkolanówki, jak Elade Grl. Uważajmy jednak z nimi na słońcu, ponieważ możemy złapać niecodzienną opaleniznę! To dobry wybór na chłodniejsze wieczory, kiedy chcemy nadal zachować krótkie spodenki, ale i nie zmarznąć.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku