Koniec maja to święto każdej mamy. Zakup prezentu dla najbliższej nam osoby często może być sporym wyzwaniem. Co wybrać, aby sprawić swojej mamie przyjemność i jednocześnie ją zaskoczyć? Poznaj propozycje oryginalnych prezentów, które spodobają się praktycznie każdej mamie ceniącej sobie oryginalność!


Spełnij jej szalone marzenie

Twoja mama to kobieta z powerem, która marzy o szalonych przygodach? Dzień Matki to doskonała okazja, aby je spełnić! Niech wie, że może na Ciebie liczyć.

Pośród ciekawych i szalonych pomysłów znajdziesz m.in:

  • skok ze spadochronem,
  • lot szybowcem,
  • pobyt w parku rozrywki,
  • przejazd motorówką,

Więcej ciekawych pomysłów znajdziesz na prezentmarzen.com. Spełnij szalone marzenia swojej mamy i spraw, by ten dzień na zawsze zapadł pozytywnie w jej pamięci!

Zafunduj babski wieczór, który będzie świetnym odstresowaniem po trudach tygodnia

Nasze mamy to bardzo często niezwykle zapracowane kobiety, które dawno zapomniały co to prawdziwy relaks. W dniu ich święta możesz podarować najbliższej Ci osobie nie tylko wielkie emocje, ale i wspaniały wypoczynek. Postaw na babski wieczór, po którym samopoczucie będzie w doskonałej formie. Kino, wspólny obiad, wypad na zakupy czy zwyczajne lody na mieście - to propozycje, które sprawią, że Wasze relacje odżyją. Jednocześnie fundując mamie wspaniały, babski wieczór sprawisz, że stanie się wypoczęta i w pełni zadowolona z życia! Możesz także postawić na wizytę w SPA. Twoja mama, jako kobieta, z pewnością marzy o chwili zapomnienia i wspaniałym relaksie w postaci masażu, peelingu czy innych zabiegów kosmetycznych. Pamiętaj, aby rodzaj wypoczynku dobrać od oczekiwań i preferencji swojej mamy. Nie ma bowiem nic gorszego, jak nietrafiona niespodzianka!

Podaruj kartę prezentową i pozwól na swobodę w wyborze prezentu

Jeśli mocno obawiasz się nietrafionego pomysłu bądź trudno jest mile zaskoczyć najbliższą Ci osobę, postaw na nowoczesny i świetnie sprawdzający się sposób. Podaruj mamie kartę prezentową, na której widnieć będzie określona wcześniej kwota do wydania. Obecnie możesz zakupić już nie tylko karty do wybranego sklepu, ale i gabinetów kosmetycznych, ośrodków SPA czy nawet całej galerii handlowej. Pozwól mamie wybrać wymarzony prezent samodzielnie i towarzysz jej podczas szalonych zakupów. Zadowolenie i ekscytacja gwarantowane!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii mają lody big milk

Wersja do druku