Obawiasz się, że bank nie wyda pozytywnej decyzji kredytowej, ale bardzo zależy Ci na dodatkowej gotówce? Podpowiadamy, co możesz zrobić jeszcze przed złożeniem wniosku, by mieć pewność, że uzyskasz kredyt gotówkowy, którego tak bardzo potrzebujesz. Korzystając z naszych porad łatwo przygotujesz się do momentu, w którym zaczniesz ubiegać się o zobowiązanie, przewidując wszystkie kroki niezbędne do otrzymania gotówki.

Obawiasz się, że bank nie wyda pozytywnej decyzji kredytowej, ale bardzo zależy Ci na dodatkowej gotówce? Podpowiadamy, co możesz zrobić jeszcze przed złożeniem wniosku, by mieć pewność, że uzyskasz kredyt gotówkowy, którego tak bardzo potrzebujesz. Korzystając z naszych porad łatwo przygotujesz się do momentu, w którym zaczniesz ubiegać się o zobowiązanie, przewidując wszystkie kroki niezbędne do otrzymania gotówki. Sprawdź jak zwiększyć swoje szanse na korzystne zadłużenie, a także jak skutecznie wybrać ofertę, która spełni Twoje oczekiwania i zapewni niższy koszt niż konkurencyjne produkty finansowe.


Określ kwotę, jakiej faktycznie potrzebujesz
Wielu kredytobiorców, mając możliwość skorzystania z zadłużenia na dowolny cel, decyduje się na zaciągnięcie kredytu o kwocie wyższej niż to konieczne. Szansa podreperowania budżetu i uzyskania gotówki, którą można wydać na dowolny cel, powoduje, że wypełniając wniosek, zawyżamy wartość zobowiązania. Musisz jednak liczyć się z tym, że wyższy kredyt  wymaga odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej, a jego spłata będzie wiązała się z wyższymi opłatami miesięcznymi. Dodatkowe pieniądze wydasz w krótkim czasie, bez konkretnego celu. Warto zastanowić się, jakie są Twoje potrzeby finansowe i jakiej kwoty faktycznie potrzebujesz w danym momencie. Złożenie wniosku o kredyt o niższej wartości pozwoli bez problemu uzyskać zgodę kredytową ze względu na niższe wymagania dotyczące zdolności finansowej usługobiorcy.


Spłać wcześniej zaciągnięte pożyczki
Wciąż spłacasz zaciągnięte wcześniej zobowiązania finansowe? Mogą stać się poważną przeszkodą w otrzymaniu zgody kredytowej. Bank sprawdzając Twoją zdolność kredytową, będzie mieć na uwadze wciąż spłacane zadłużenia. Raty, skutecznie obniżą Twoją zdolność, co utrudni uzyskać pieniądze, których potrzebujesz. Rozwiązaniem może być spłata zaciągniętych zobowiązań lub skorzystanie z usługi, która pozwoli połączyć zadłużenia w jedno, oferując dodatkową gotówkę, której Ci brakuje. W takiej sytuacji sprawdzi się oferta kredytu gotówkowego, która zapewnia warunki podobne do kredytów konsolidacyjnych, jednocześnie gwarantując dostęp do pieniędzy, które wydasz na dowolny cel.


Zrezygnuj z karty kredytowej
Korzystasz z karty kredytowej? Bank potraktuje taką usługę tak samo, jak kredyt lub pożyczkę, wnioskując o zobowiązanie, instytucja obliczy Twoją zdolność kredytową, obniżając ją o kwotę potencjalnej spłaty karty. To oznacza, że możesz mieć trudności z otrzymaniem zgody kredytowej na kredyt, na którym Ci zależy. Aby nie mieć żadnych wątpliwości, zrezygnuj z usługi, nawet jeżeli nie korzystasz z limitu dostępnego na karcie. Bank nawet w takiej sytuacji zinterpretuje usługę jako aktywną i stanowiącą dla Twojego budżetu stałe obciążenie rachunku.


Wypełnij wniosek online
Starając się o kredyt internetowo, możesz liczyć na wydanie szybkiej, wstępnej decyzji kredytowej. Wypełniając formularz online np. tutaj: https://www.17bankow.com/kredyty-konsolidacyjne możesz liczyć na szybki kontakt ze strony banku, co umożliwi bezpośrednią rozmowę z konsultantem, który odpowie na Twoje pytania i przedstawi ofertę, która będzie dostosowana do Twoich, indywidualnych potrzeb.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku