Każda kobieta chce się podobać i być pożądana. Seksowna koszulka nocna lub bielizna z pewnością podkreśli i uwypukli kobiece wdzięki. Jest to najlepszy sposób na rozgrzanie atmosfery w sypiali i urozmaicenie życia intymnego. Partner z pewnością doceni starania swojej kobiety, gdy ta specjalnie dla niego założy podniecający strój. Na co warto zwrócić szczególną uwagę, aby zrobić naprawdę piorunujące wrażenie?

W przeszłości Polki bywały bardziej powściągliwe co do ubioru, jakii wybierały do sypialni. Stawiały bardziej na eleganckie, ale mimo wszystko klasyczne i mocno zachowawcze opcje. Jednak obecnie ma miejsce duża zmiana, a nawet bardzo śmiałe propozycje już nikogo nie dziwią. 

Komplet bielizny na rozgrzanie atmosfery 

Jak wiadomo mężczyźni to przede wszystkim wzrokowcy. Każda kobieta podświadomie doskonale zdaje sobie z tego sprawę i chętnie wykorzystuje ten fakt. Nawet najbardziej zmęczonego kochanka, natychmiast pobudzi widok kobiety ubranej w komplet seksownej bielizny. Odważniejsze panie z pewnością docenią prześwitującą, koronkową bieliznę. Pomysłowe zdobienia podkreślają kobiece atuty, sprawiając, że w sypialni może zrobić się naprawdę gorąco. Chcąc wywrzeć jeszcze bardziej oszałamiający efekt, warto zwrócić uwagę na komplety damskiej bielizny, które dają możliwość doczepienia podwiązek i założenia zmysłowych pończoch. Aktualnie takie rozwiązanie, to prawdziwy hit sprzedażowy. Oczywiście tak silne bodźce najlepiej dozować stopniowo i to tylko osobom do tego uprawnionym. Dlatego doskonałym uzupełnieniem dla ponętnej bielizny, będzie satynowy szlafrok z paskiem, który dodatkowo podkreśli talię.

Seksowna koszula nocna 

Okazuje się, że większość kobiet śpi w piżamie, koszulce swojego mężczyzn lub koszuli nocnej. Dwa pierwsze rozwiązania nie należą do najbardziej seksownych możliwości. Nieco lepiej jest w przypadku koszul nocnych, ale niestety często kobiety nie wykorzystują ich potencjału. Jednak w ostatnim czasie szybko ulega to zmianie. Dostępnych jest wiele seksownych modeli koszulek na noc. Pragnąc rozgrzać atmosferę w sypialni, warto wybrać te, które odsłaniają nieco więcej niż powinny. Dobrym wyborem są mocno prześwitujące koszule z delikatnej siateczki, które w zasadzie więcej odkrywają niż zakrywają. Na popularności zyskują także gustowne koszule nocne z aksamitnej w dotyku satyny.  

Podkreślające kobiecą sylwetkę body 

Każdy mężczyzna zgodzi się, że ciało kobiety samo w sobie jest bardzo pociągające. Body w roli nocnej bielizny doskonale wykorzystuje ten fakt. W kuszący sposób akcentuje ono wszystkie kobiece wdzięki. Kobieta ubrana w taki sposób, daje swojemu mężczyźnie jednoznaczny znak, co do swoich uwodzicielskich intencji. Wybierając body na romantyczną noc z partnerem, warto przełamać się i zwrócić uwagę na odważniejsze modele. Przeźroczyste siateczki i koronkowe wstawki robią obecnie wśród Polek prawdziwą furorę. Warto odsiedzieć sklep esensa.pl i zapoznać się z szeroką ofertą tych szalenie podniecających propozycji. 

Akcesoria i gadżety 

Zmiany w łóżkowych zwyczajach Polek nie dotyczą tylko ich garderoby. Coraz częściej wykorzystują one podczas seksu liczne akcesoria. Najpopularniejsze z nich to oczywiście wibratory i dilda. Potrafią one niezwykle urozmaicić życie seksualnie i dodać do niego tak pożądanej pikanterii. Na uwagę zasługują także pierścienie miłosne i erekcyjne, które służą ciekawymi doznaniami obojgu partnerom. 

Dla osób, które chcą w zabawny sposób wzbogacić swój seks, polecane są gry erotyczne. Pod pretekstem wspólnej rozrywki, mogą one pomóc uzyskać większą ilość informacji na temat pragnień i preferencji drugiej połówki. Dodatkowo zachęcają do eksperymentów, a tym samym otwierają kochanków na nowe doznania. 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku