Kolejne urodziny, imieniny, rocznica ślubu czy sukces zawodowy nie muszą być okazją do wręczenia bliskiej osobie następnego nudnego i mało kreatywnego prezentu. Dziś, w dawaniu prezentów liczą się oryginalność i personalizacja. Niedrogim kosztem możemy sprawić komuś radość, wręczając mu podarunek dopasowany do jego zainteresowań, cech charakteru czy wykonywanego zawodu. Takie gesty często znaczą o wiele więcej niż bardziej wartościowe, ale wybierane bez zwrócenia uwagi na charakter obdarowanego, prezenty. Przykładem kreatywnego i spersonalizowanego podarunku może być efektowna szklana statuetka lub grawerowany kryształ z dowolnym nadrukiem, lub grafiką – oczywiście nawiązującą do osoby, której pragniemy taki prezent podarować.


Prezent dopasowany do charakteru obdarowanego 

Podstawową zaletą kryształowej statuetki jest to, że możemy wręczyć ją na dowolną okazję. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla szefa, podarunek dla przyjaciela, trofeum za zwycięstwo w zawodach czy konkursie, będzie też świetnym upominkiem wręczanym w ramach podziękowania, np. dla zasłużonych pracowników firmy. Szkło i kryształy doskonale sprawdzają się także jako prezenty ślubne. Współczesne technologie dają nam szereg możliwości w zakresie personalizacji nadruków, kształtu, wyglądu czy grafiki umieszczanej na szkle. Statuetki i kryształy mają jeszcze jedną zaletę – doskonale nadają się na prezent, gdyż bez względu na okoliczności prezentują się elegancko i stylowo.

Kreatywny i oryginalny podarunek

Jednocześnie, wręczając taki podarunek bliskiej osobie, nie musimy martwić się, że ktoś skopiuje nasz pomysł i wręczy taką samą statuetkę. Prawdopodobieństwo, że ktoś inny wybierze dokładnie taki sam wygląd, kształt, styl czy treść graweru jest niemal zerowe, dlatego kryształy 3D w doskonałym stopniu spełniają również warunek kreatywności i oryginalności prezentu.

Nieograniczone możliwości personalizacji

Wykorzystując grawer na szkle, możemy na naszej statuetce umieścić dosłownie wszystko – od prostych grafik i obrazów, po skomplikowane logotypy i rysunki. Od podstawowych treści jak imię, nazwisko, data czy okazja, z jakiej wręczamy prezent, aż po okazjonalne wierszyki, życzenia, treść podziękowań czy dowolny, inny tekst. Wybrać możemy także styl i wielkość czcionki, co pozwoli nam wyeksponować najważniejsze treści, nadając całości jeszcze bardziej uroczystego charakteru. Możliwości personalizacji są więc ogromne, a jedyną rzeczą, która nas ogranicza, jest nasza wyobraźnia.

Kolejnym argumentem, sytuującym szklane statuetki i kryształy 3D w gronie prezentów idealnych, jest ich cena Wykonanie prostego, ale i nieco bardziej zaawansowanego kształtu z grawerem lub nadrukiem, z pewnością nie zrujnuje naszego budżetu. Zwykle, przy zamówieniu większej ilości produktów, możemy liczyć na atrakcyjne upusty i rabaty cenowe.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku