Dobra zabawa wymaga znakomitego humoru i wspaniałej oprawy. Natomiast stworzenie niepowtarzalnej, odpowiedniej atmosfery również sprzyja budowaniu doskonałego nastroju i pozwala na relaks wszystkim osobom, które przyszły na imprezę. Dzięki kolorowym balonikom wracamy wspomnieniami do beztroskich lat dzieciństwa i choćby na chwilę zapominamy o trudach codzienności.

Różnokolorowe baloniki podkreślają wystrój pomieszczeń przeznaczonych na sale balowe i inne imprezy towarzyskie nie tylko podczas wyjątkowo podniosłych wydarzeń. Baloniki można wykorzystać jako element dekoracji typu studniówki, bale karnawałowe czy sylwestrowe, ale także na festynach organizowanych w salach gimnastycznych albo w halach sportowych.

Baloniki – wielobarwne, zabawne dekoracje

Gumowe lub foliowe balony można wykorzystać do przystrojenia sali weselnej lub ślubnej. Kilkanaście baloników ułożonych razem w bukiety lub girlandy będzie tworzyło wspaniałą dekorację oraz tło do zabawy. Balony można także zawiesić pod sufitem, aby podkreślić wyjątkowy nastrój uroczystości.

Atrakcję każdego wieczoru mogą stanowić balony strzelające, które są często wykorzystywane podczas tańca młodej pary. Strzelające baloniki mogą z powodzeniem zastępować ryż, którym zgodnie z tradycją obsypuje się Państwa Młodych.

Balony z nadrukiem na specjalne okazje

Na wyjątkowe uroczystości – wesele, jubileusz, premierę filmową lub elegancką promocję produktów z półki Premium oraz bal firmowy - można przygotować wspaniałą dekorację przeznaczoną właśnie na tę konkretną okazję. Wówczas przydadzą się baloniki lateksowe z nadrukami, które dodatkowo podkreślą tę niezwykłą uroczystość. Balony z nadrukiem kosztują nieco więcej, jednak warto przygotować takie ozdoby, aby uświetnić niepowtarzalne wydarzenia.

Foliowe i lateksowe baloniki weselne

Aby stworzyć szybką i niezbyt kosztowną, a jednocześnie efektowną dekorację warto wykorzystać lekkie balony foliowe. W ofercie sklepu kodisklep.pl/23-balony znajdą Państwo różnorodną ofertę baloników foliowych. Foliowe i lateksowe balony to doskonały sposób dekoracji sali weselnej. Organizator imprezy weselnej może wybrać spośród wielu atrakcyjnych wzorów i atrakcyjnej gamy kolorów.

Baloniki foliowe zachwycają bogactwem kształtów i kolorów – serca, księżyce, słoneczka, piłki, roześmiane buźki, gwiazdy, kwiaty, napisy oraz cyfry mające uczcić nie tylko uroczystość ślubną, ale także upamiętnić urodziny czy jubileusz.

Oferta balonów wykonanych z lateksu jest równie bogata: począwszy od przezroczystych baloników z ozdobnymi złotymi groszkami, poprzez różne odcienie pasteli, aż po bogactwo złotych i srebrnych baloników wybieranych na specjalnie okazje i eleganckie, stonowane barwy.

Niezwykle atrakcyjnym uzupełnieniem oferty są balony wypełnione konfetti. Balon w zestawie z konfetti wykonany jest z transparentnej gumy i przypomina egzotyczny lampion, gdyż posiada ładne dekoracje z bibuły i wstążkę w jednolitym, pastelowym kolorze. Taki balon można przygotować na wspólne świętowanie dziecięcych urodzin czy ważnych rodzinnych uroczystości– chrztu czy ślubu.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma suruwka z porów

Wersja do druku