Niewątpliwym jest fakt, że myjnia odgrywa kluczową rolę w salonie fryzjerskim. Nie jest ona przeznaczona tylko i wyłącznie do mycia włosów, ale także do wykonywania innych zabiegów fryzjerskich. Dobrze zaprojektowana będzie idealnym miejscem relaksu dla potencjalnych klientów naszego salonu fryzjerskiego.

Myjnia fryzjerska z masażem

Które myjnie są najbardziej praktyczne? Przede wszystkim liczy się wygoda, dlatego powinniśmy zainwestować w bardzo dobry mebel, który posłuży nam i naszym klientom przez lata. Mycie włosów to jeden z najprzyjemniejszych momentów podczas wizyty u fryzjera. Dzisiaj możemy zakupić w pełni profesjonalny sprzęt, jakim jest myjnia fryzjerska z masażem – wygodna, solidna, możemy ją z łatwością dopasować do wystroju naszego salonu, ponieważ występuje w różnych modelach i wariantach kolorystycznych.

Warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonana myjnia, ponieważ musi on zapewnić zarówno fryzjerowi, jak i klientowi maksimum komfortu. Gdy salon jest zaopatrzony w myjnie z masażem rośnie jego prestiż i klienci chcą do niego wracać.

Funkcjonalna myjnia fryzjerska

Myjnia fryzjerska jest niesamowicie funkcjonalnym meblem, dzięki któremu przygotowywanie idealnej fryzury staje się szybsze i przyjemniejsze. Jeśli  wybierzemy myjnię o ergonomicznej budowie, odpowiedniej wysokości i właściwym kształcie, to jesteśmy w stanie poprawić w ogromnym stopniu jakość pracy fryzjera.

Jeśli specjalista będzie użytkować myjnię, która nie jest dopasowana do jego potrzeb, odbije się to na jego pracy i zdrowiu – przyjmując nienaturalną pozę i pozostając w niej przez długi czas, szybciej i boleśniej odczuwamy zmęczenie. A w końcu w salonie jesteśmy od rana do nocy – musimy być cały czas wypoczęci i pełni energii.

Myjnia fryzjerska musi być przede wszystkim praktyczna – najważniejszym elementem jest misa – płytka lub głęboka w zależności od tego, jaką wybierzemy. Do zalet płytkiej misy należy z pewnością fakt, że fryzjer ma wygodniejszy dostęp do włosów klienta. Niestety nie jest ona tak praktyczna jak misa głęboka, która zapobiega wylewaniu się na wszystkie strony wody.

Innymi ważnymi czynnikami, dzięki którym łatwiej nam będzie podjąć decyzję są: regulowane oparcia, siedzenia i oczywiście temperatura wody. Sprawdź przykładową ofertę myjni fryzjerskich na https://ayala.com.pl/produkty/myjnie-fryzjerskie/

Myjnia fryzjerska przenośna

Nasz salon fryzjerski powinien być zaopatrzony w przenośną myjnię fryzjerską – szczególnie jeśli nie mamy w nim zbyt dużej przestrzeni do zagospodarowania. Przenośne myjnie fryzjerskie są lekkimi i stabilnymi sprzętami, które będą idealne dla małych salonów fryzjerskich, ale też tych dużych, gdzie myjnie przenośne mogą służyć jako dodatkowy sprzęt.

Warto szukać myjni przenośnych sprawdzonych firm, których produkty są wyposażone w wygodne siedzenie, stabilną misę i regulowany wysięgnik.

Myjnie fryzjerskie ze względu na swoje przeznaczenie, muszą mieć cały czas styczność z wodą i kosmetykami. Ważne, aby materiały z których wykonana jest myjnia, nie wchodziły w reakcje chemiczne z substancjami myjącymi. Dlatego powinniśmy wybierać produkty najwyższej jakości, z porcelanową misą o gładkiej powierzchni – zyskujemy łatwość w czyszczeniu i estetyczny wygląd w jednym.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku