Wraz ze słońcem i Świętami Wielkanocnymi nadchodzi czas wielkich porządków - lśniące okna i  podłoga wymagają towarzystwa równie czystych kanap, foteli i dywanów. Do kompletu brakuje już tylko wypolerowanej, pachnącej tapicerki samochodowej i można ruszać na spotkanie wiosny! 

Mieszkańcy Oświęcimia i okolic mają to szczęście, że na ich terenie działa firma, która potrafi profesjonalnie zadbać o czystość każdego z elementów stojących, wiszących i leżących w naszym domu i garażu. Firma https://kanapis.pl zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem tapicerki z dowolnego materiału, także skórzanej oraz wykładzin i dywanów. W ofercie Kanapis znajdziesz także bezkonkurencyjne usługi czyszczenia materacy i ozonowania (szczególnie przydatne po po wymianie „zmęczonej” klimatyzacji w samochodzie).

 

Czystość, zapach i uroda

Firma może poszczycić się gronem doskonale wyszkolonych specjalistów, którzy przy użyciu specjalnie dobranych, nowoczesnych środków czyszczących poradzą sobie z każdym brudem. Nie straszne im tkaniny naturalne i sztuczne, skóra, futro i inne pokrycia naszych ulubionych sprzętów. Nawet dywan z wielbłądziej wełny też zalśni czystością po wizycie pogromców brudu z firmy Kanapis! Możesz być spokojny, że po czyszczeniu ekspertów, na Twojej kanapie, fotelu, czy dywanie nie zostanie ani jedna plama, smuga czy nieprzyjemny zapach. Co więcej, obicia Twoich tkanin odzyskają piękno i świeżość z czasów swojej młodości!

 

Bezpieczeństwo i ekologia

Firma Kanapis wykorzystuje najnowocześniejsze sprzęty, środki i techniki, dbając nie tylko o ekologię, ale przede wszystkim zdrowie Twojej rodziny, dzieci oraz zwierząt!

Również Twoja firma nabierze nowego blasku, ile zaprosisz do siebie pogromców brudu - Twoi klienci i partnerzy biznesowi docenią Twoją dbałość o czystość i porządek! Kanapis odświeży także każde przedszkole, witrynę wystawową czy gabinet. W pachnącym, kolorowym miejscu zwyczajnie będzie przyjemniej pracować.

 

Wyszkolony personel

Na stronie https://kanapis.pl znajdziesz cennik wszystkich usług, wraz z dokładnym opisem standardów i czasu wykonania. Firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie, więc jeżeli masz specjalne oczekiwania, spokojnie możesz je zgłosić, a świetnie wyszkolony personel po prostu je zrealizuje w dogodnym dla Ciebie terminie.

Warto zaznaczyć, że Kanapis dojedzie do każdego mieszkania, biura czy samochodu w miastach Oświęcim, Bielsko-Biała, Katowice oraz w wielu miejscowościach, które je otaczają. Wystarczy, że wejdziesz na stronę, wypełnisz prosty formularz i zaczekasz na telefon profesjonalnego doradcy lub po prostu sam zadzwonisz.

 

 

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Jak zrobić stronę www dla kobiet

Wersja do druku