Możemy spokojnie założyć, że jakaś część z naszych Czytelniczek marzy, aby do własnej dyspozycji otrzymać ogromną szafę pełną ubrań, a zwłaszcza butów. Niestety, rzeczywistość nie jest tak kolorowa i nie możemy sobie na to (jeszcze) pozwolić. Oczywiście istnieją pewne żelazne klasyki, które powinny mieć swoje miejsce w garderobie każdej z Nas. O jakich modelach mówimy? Dowiecie się już w następnych akapitach.

Kobiece szpilki

Ciężko o większy atrybut kobiecości niżeli szpilki. Nie tylko dodają one seksapilu, ale także optycznie wydłużają nogi i wysmuklają nieco sylwetkę. Pewnie dlatego znajdują one tak ogromne rzesze fanek i wcale się temu nie dziwimy! Absolutnym obowiązkiem jest posiadanie jednej pary w bardzo uniwersalnym kolorze, jakim jest, chociażby czarny, jednak w żadnym wypadku nie zabraniamy Wam posiadania większej ilości, a wręcz jest to wskazane. Nie ważne czy założymy je z dżinsami, czy ze spódnicą, możemy mieć pewność, że będzie to strzał w dziesiątkę.

Uniwersalne botki

Botki to jedne z najbardziej rozchwytywanych modeli damskich butów. Skąd się to bierze? Celowalibyśmy w fakt, że są one niesamowicie uniwersalne. Połączenie wygody z elegancją jest zbawieniem dla kobiecych stóp, przez co spiszą się świetnie w przypadku wyjścia do restauracji, jak i spotkania w gronie znajomych w połączeniu z dżinsami i zwiewną bluzką. Tak naprawdę, zdają się one nie mieć wad.

Duży wybór markowych butów znajdziesz na stronie https://www.markoweubrania.com/kategoria/obuwie-d

Proste baleriny

A co z momentami, gdy temperatura nieco wzrośnie i na ulicach zobaczymy coraz więcej sukienek i bluzek z krótkimi rękawami? Ciężko będzie znaleźć coś bardziej pasującego niż baleriny! Są one diabelsko wygodne, ale również mają w sobie niemałą dozę elegancji. Tak naprawdę, możemy je założyć do praktycznie wszystkiego, czy to sukienki, czy szortów. Aby cieszyć się nimi przez długie lata, powinniśmy celować, w modele wykonane ze skóry naturalnej. Nasze stopy nam podziękują, same zobaczycie!

Podsumowanie

To, co znajdzie się na naszych stopach, zależy głównie od pory roku. Dziś ukazaliśmy zaledwie trzy popularne fasony, lecz istnieje jeszcze kilka prawdziwie ponadczasowych propozycji, które nie mogą umknąć naszej uwadze. Po zakupie kilku żelaznych klasyków następnym krokiem będzie szukanie czegoś, co w języku angielskim nazywamy „fashion statement” – ale to temat na całkowicie inny artykuł!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku