Dokucza Ci ból? Siedzący tryb życia sprawia, że stałeś się mniej sprawny? A może cierpisz na łuszczycę? Jeśli tak, to podlecz się w czasie urlopu. Turnus wypoczynkowy w  Hotelu**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness w Busku-Zdroju będzie doskonałą okazją do luksusowego wypoczynku oraz intensywnej regeneracji organizmu, która pomoże Ci zyskać energię do działania.

Turnusy rehabilitacyjne – więcej niż zwykłe wakacje

Przyjemny urlop w komfortowym hotelu połączony z zabiegami fizjoterapeutycznymi i zajęciami poprawiającymi stan zdrowia. To właśnie turnusy rehabilitacyjne w Słonecznym Zdroju. Pobyt w medical spa rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem, który planuje cykl indywidualnie dobranych zabiegów fizjoterapeutycznych oraz rehabilitacyjnych. Są one świadczone na terenie hotelu, gdzie znajduje się prawie 40 nowocześnie wyposażonych gabinetów, obsługiwanych przez miły i kompetentny personel.

Wszyscy goście czterogwiazdkowego hotelu mogą cieszyć się ekskluzywnym wypoczynkiem. Pokoje w Słonecznym Zdroju zostały urządzone elegancko i funkcjonalnie, a w Restauracji Ponidzie serwowane są smakowite i zdrowe potrawy kuchni polskiej oraz regionalnej. Co więcej, Goście mają również dostęp do basenu, jacuzzi i kompleksu saun. Mogą też korzystać ze strefy cardio.

Co podleczysz w Słonecznym Zdroju?

Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness słynie z kąpieli uzdrowiskowych w wodach siarczkowych. Podczas zabiegu skóra wchłania jony siarczkowe, które pozytywnie oddziałują na wszystkie organy. Wykazują one działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Stosuje się je przede wszystkim w terapii łuszczycy, chorób ortopedycznych, reumatologicznych, neurologicznych, a także przy zwalczaniu bólów kręgosłupa i stawów.

Nad zdrowiem i kuracją pacjentów wypoczywających w Słonecznym Zdroju czuwa profesjonalna kadra medyczna. Leczenie choroby monitoruje lek. med. Dariusz Klarecki, wyspecjalizowany w zakresie balneologii i medycyny fizykalnej. Terapię wspiera także wykwalifikowany dietetyk oraz szereg rehabilitantów i fizjoterapeutów.

Wczasy rehabilitacyjne to świetny sposób na szybkie poprawienie kondycji całego organizmu. Przyjedź do Słonecznego Zdroju i przekonaj się, jak wartościowy może być wypoczynek!

Więcej informacji znajdziesz na stronie turnusy rehabilitacyjne.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku