Nie masz żadnej koncepcji, co mogłabyś podarować swojemu partnerowi z okazji urodzin, imienin czy też innych okoliczności? Twój mężczyzna uwielbia sporty ekstremalne i inne inicjatywy z obecnością adrenaliny? W takim razie doskonale trafiłaś! Niżej podpowiemy jak możesz zaskoczyć swojego ukochanego i sprawić, aby uśmiech nie schodził z jego twarzy przez długi czas.

Na przekór grawitacji

W tej kategorii mamy coś dla Panów, którzy nie boją się wysokości, a co więcej, im wyżej, tym czują się lepiej. Przede wszystkim mamy na myśli skoki ze spadochronem, które organizowane są coraz częściej w wielu miejscach w Polsce. Wystarczy rozeznać się w ofertach i wybrać najbliższą lokalizację, a także termin z największym prawdopodobieństwem wystąpienia bezchmurnej i słonecznej pogody, co jeszcze bardziej wzmocni wrażenia i połączyć ekstremalne przedsięwzięcie z pięknymi widokami i przeżyciami na całe życie.

Z drugiej strony może warto zastanowić się nad innym skokiem, a mianowicie bungee, które jest równie odważnym i niebanalnym pomysłem. Z pewnością Twój ukochany zawaha się przed skokiem, ale już po chwili będzie krzyczał z radości, lecąc w dół i kołysząc się we wszystkie strony. To niesamowite uczucie, które będzie towarzyszyć mu przez cały ten czas, a jego wdzięczność nie będzie znała granic.

Jazda bez trzymanki

Jeśli Twój facet, uwielbia dużą szybkość i sceny niczym ze znanych filmów o wyścigach, proponujemy zainteresować się tematem błyskawicznych i luksusowych aut, którymi można przejechać się w ramach prezentu po ulicach miasta albo na torze wyścigowym. Najdelikatniejsza wersja szybkości zakłada tor kartingowy, który znajdziesz najpewniej w każdej większej miejscowości. Koszty nie będą dla Ciebie kosmicznie duże, a mężczyzna będzie mógł poszaleć na czterech kółkach, a przy okazji pobić rekord na torze.

Natomiast dla pozostałych partnerek mamy propozycję wynajęcia ekstrawaganckich samochodów najwyższej klasy, które wręcz zatkają męski dech i wprawią ich w osłupienie, a Wy zostanie za to miło nagrodzone. Ponadto coraz częściej słyszy się o możliwości ścigania się profesjonalnymi bolidami albo skorzystanie z lekcji driftingu, który cechuje się zawrotną szybkością, zwinnością i niezwykłym refleksem, o czym sami mogą przekonać się Wasi mężczyźni na torze wyścigowych.

Dla fanów gier

Nie każdy mężczyzna rozumie też ekstremalne sporty poprzez skoki z dużych wysokości czy też ekspresową jazdę, ponieważ na co dzień mogą interesować się zupełnie innymi aktywnościami, a mamy na myśli między innymi e-sporty, jak na przykład Counter-Strike czy League Of Legends jako gry multiplayer znane na całym świecie. Dzięki swojej popularności zyskały również miano dyscyplin sportu internetowego, który uprawiany jest także przez wielu mężczyzn.

Ich fabuła zapewnia dreszczyk emocji podczas każdego rozgrywanego meczu, a Twój partner nie może oderwać od niego oczu. W takim razie najlepszym prezentem mogą być akcesoria różnego rodzaju pochodzące z gier, co między innymi oferuje Elemental Knives w przystępnych cenach, gdzie znajdziesz niepowtarzalne i realistyczne repliki noży z CS, które wyróżniają się wysoką jakością, ostrością i niespotykanymi wzorami skina na ostrzu. Gwarantujemy, że Twój ukochany nie posiada się z zachwytu i na pewno doceni Twój gest.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku