Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent dla mamy na Dzień Kobiet, poznaj kilka niestandardowych upominków. 8 marca wykaż się pomysłowością i podaruj coś niezapomnianego. Oto najciekawsze propozycje.

Lot paralotnią

Spraw jednej z najważniejszych kobiet w swoim życiu fantastyczną pamiątkę – moc cudownych wspomnień. Voucher na lot paralotnią pozwoli wznieść się w powietrze, by podziwiać widoki zapierające dech w piersiach. Wraz z instruktorem uczestniczka podniebnej przygody poszybuje ponad górami. Nie musi obawiać się o swoje bezpieczeństwo – lotnią pokieruje doświadczony pilot. Niezwykłe uczucie wolności i doskonała zabawa – to wszystko w ramach niebanalnego podarunku.

Warsztaty kulinarne

Fantastycznym upominkiem dla mamy, wręczonym z okazji Dnia Kobiet, może być voucher na kurs gotowania. Wśród dostępnych wariantów znalazły się kuchnia włoska, tajska, japońska, bałkańska, meksykańska, indyjska, hiszpańska i francuska. Obdarowana zyska szansę na poznanie zupełnie nowych smaków, aromatów i składników. Weźmie udział w teoretycznym wykładzie, a zdobytą wiedzę wykorzysta w praktyce, przygotowując 5-6 potraw. Wykonanych dań spróbuje w trakcie degustacji. Swoimi umiejętnościami pochwali się później w domu, na przykład częstując gości smakowitymi przysmakami.

Masaż gorącą świecą

Rewelacyjnym pomysłem na prezent rozpieszczający zmysły jest voucher na masaż woskami ze świecy. Przyjemne ciepło  odpręża i łagodzi stres. Woski pszczele i naturalne olejki pozostawiają skórę gładką, odżywioną, nawilżoną i pachnącą. Nietypowy masaż pozwoli zapomnieć o codziennych zmartwieniach i obowiązkach. Voucher na opisany zabieg to ciekawy sposób na  spędzenie relaksującego wieczoru.

Niewidzialna kolacja

W ramach niewidzialnej kolacji Twoja mama zakosztuje specjałów przygotowanych przez szefa kuchni. Będzie smakować dania o ciekawej fakturze, skomponowane z zaskakujących składników. Kelner zaprowadzi ją wraz z osobą towarzyszącą do zupełnie zaciemnionego pomieszczenia. Następnie poda napój, przystawkę i danie główne. Zabawa w rozpoznawanie smaków wyostrzy zmysły i przysporzy niezapomnianych wrażeń.

Cukierkowe warsztaty

Słodki i wyjątkowo przyjemny prezent na Dzień Kobiet dla mamy to kurs wyrobu cukierków i lizaków. Po krótkim pokazie i szkoleniu uczestniczka warsztatów własnoręcznie przygotuje około pół kilograma łakoci. Zrobi to według autorskiego pomysłu. Sięgnie po ulubione smaki, kolory i wzory. Tworzenie słodyczy jest wspaniałą, odprężającą zabawą. Wykonane przez siebie cukrowe wyroby zabierze do domu. Poczęstuje nimi członków rodziny albo zachowa jako dekoracje. Świetna rozrywka sprawi mnóstwo radości i pozwoli znowu poczuć się jak dziecko.

Z okazji Dnia Kobiet podaruj swojej mamie prezent najlepiej oddający Twoje uczucia. Zdecyduj się na upominek zaskakujący i niepospolity. Skorzystaj z naszych inspiracji, by przywołać uśmiech na twarz tak bliskiej Ci osoby.

Więcej propozycji na prezent dla mamy na Dzień Kobiet znajdziesz na stronie superprezenty.pl.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku