Poszukujesz inspiracji na modną i ponadczasową stylizację? W takim razie postaw na odzież sportową!

Jeszcze do niedawna większość z nas dochodziła do wniosku, że modne, stylowe ubrania nie tylko nie muszą ale wręcz nie powinny odznaczać się wygodą. Skąd takie założenie? Otóż dawniej za wszelką cenę starałyśmy się – choćby optycznie – wysmuklić nasze ciało. Niestety, do tego celu wykorzystywałyśmy z reguły niewygodne, zbyt obcisłe kreacje. Efekt? Zdecydowanie daleki od założeń, gdyż źle dobrane, zbyt małe ubranie jedynie uwydatniało to, co w praktyce starałyśmy się ukryć. Na szczęście wspomniany trend na dobre odszedł do lamusa i dziś ubrania stanowiące swego rodzaju symbol obowiązującej mody odznaczają się wygodą i uniwersalnym charakterem. Co zatem stanowi must have ostatnich lat? Przede wszystkim wysokiej jakości odzież sportowa, w której możemy chodzić zarówno na piesze wędrówki, jak i na zakupy do galerii handlowej. W tej kategorii godnymi wyróżnienia są przede wszystkim tenisówki Converse (https://allegro.pl/kategoria/sportowe-converse-15576), a także wygodne spodnie dresowe czy też designerskie podkoszulki.

Buty z historią

Buty marki Converse to coś o wiele więcej, niż tylko zwykłe, nie wyróżniające się niczym tenisówki. Jak się bowiem okazuje, marka ta została stworzona w roku 1909, a zaledwie 8 lat później stała się producentem pierwszych butów do koszykówki. Dziś już sama nazwa firmy stanowi swego rodzaju synonim tenisówek. Co jednak najważniejsze z punktu widzenia klienta to fakt, iż Convers’y odznaczają się nie tylko bardzo wysoką jakością wykonania, ale również ponadczasowym stylem. Kto powinien sięgnąć po tenisówki Converse? Przede wszystkim kobiety aktywne, oryginalne, które nie dają się zamknąć w sztywne ramy mody i same kreują swój niepowtarzalny styl.

Dresy i t-shirty

Z czym połączyć tenisówki, aby otrzymać niecodzienną i modną stylizację? W tej roli świetnie sprawdzą się spodnie dresowe w modnym fasonie, a więc ze zwężanymi nogawkami i nieco obniżonym stanem. Nie zapomnij także o luźnym t-shircie, najlepiej takim ze ściętym dekoltem lekko odsłaniającym ramię. Oczywiście chodzenie w samym podkoszulku zimą nie jest najlepszym pomysłem, dlatego radzimy uzupełnić stylizację o ciepłą, rozpinaną bluzą.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

leginsy

Wersja do druku