Satyna bawełniana to materiał niezwykle gładki, miękki i miły dotyku, odporny na gniecenie. Sposób tkania tej tkaniny i użyta przędza sprawiają, że jej splot jest gęsty. Ten specjalny splot zmiękczający jest właśnie odpowiedzialny za właściwości satyny. Pościel satynowa uszyta z satyny bawełnianej elegancko i delikatnie błyszczy, nadając wyglądowi łóżka wytworności i szykowności, przywołując do sypialni uczucie luksusu i zmysłowości. Doskonale nadaje się na cieplejsze pory roku, jak wiosna czy lato. W upalne dni daje przyjemne uczucie chłodu.

Pościel satynowa dostępna jest w wielu rozmiarach i wzorach. Bardzo bogatą ofertę posiada sklep internetowy Łóżkoholicy.pl. W dziale pościeli z bawełny satynowej https://www.lozkoholicy.pl/pol_m_Sypialnia_Komplety-Poscieli_Satyna-Bawelniana-1573.html możemy wybierać spośród kilkuset propozycji kompletów pościeli.

Od rodzaju wzoru, jaki zechcemy uczynić motywem przewodnim wystroju naszego łóżka zależy atmosfera naszej sypialni. Dostępnych jest wiele zestawów w kolorach delikatnych, pastelowych, z wieloma romantycznymi wzorami kwiatowymi, od maleńkich łąkowych kwiatuszków, poprzez motywy kwitnących gałązek czy pnączy, aż po duże kwiaty kontrastujące z subtelnym tłem pościeli. Strona wewnętrzna poszew dla tego typu zestawów jest bardzo różna. W jednych kompletach współgra z ogólną kolorystyką i wzornictwem, w innych kontrastuje kolorem czy też elementami zdobniczymi, najczęściej w postaci geometrycznych figur, pasów czy kropek. Znajduje się też na półkach sklepu pościel satynowa utrzymana w stylu niezwykle ostatnio modnej szarości. Uszyta jest z bawełny satynowej gładkiej i wzorzystej, z bardzo ciekawą i bogatą grafiką. Te rodzaje pościeli będą odpowiednie do wszelkiego typu nowoczesnych wnętrz, a także do sypialni typowo męskich. Przy deseniach graficznych warto wspomnieć o zestawach, w których przewodnim tematem są słowa i litery drukowane na tkaninie. Kolejna kategoria zdobnicza odnosi się do motywów geometrycznych: od wielkich kratek, poprzez subtelne „esy-floresy”, aż do maleńkich groszków. Pościel satynowa z tej kategorii dostępna jest w różnej gamie kolorystycznej i bogatym wyborze. Następnym rodzajem pościeli, jaki być może będziemy chcieli kupić, jest pościel dziecięca, także dostępna w bogactwie wzorów i feerii barw. W ofercie sklepu znajdują się pościele w zwierzątka, bajkowe i magiczne motywy, zabawki czy też postaci z bajek.

Jak widać z powyższego przeglądu półek z pościelą satynową sklepu Łóżkoholicy, jeśli zdecydujemy się na satynę bawełnianą w naszych sypialniach, dostępny szeroki asortyment na pewno pozwoli nam wybrać coś odpowiedniego dla naszego domu, co wprowadzi do niego romantyczny nastrój i powiew luksusu. Pościel dostępna jest w bardzo wielu rozmiarach i wariantach, w bardzo atrakcyjnych cenach, z doskonałej jakościowo , gładkiej i miękkiej satyny bawełnianej.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku