Odpowiednie oświetlenie domu, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne jest bardzo istotne. Warto rozważyć na przykład wykorzystanie naświetlaczy LED.

Gdzie może przydać się oświetlenie LED
Naświetlacze LED nadają się do oświetlania dużych powierzchni. Dlatego korzysta się z nich na przykład na kortach, w halach. Niemniej jednak, dobrze sprawdzą się także w przestrzeni przydomowej. Oświetlenie LED jest idealnym rozwiązaniem do garażu, do ogrodu - w tym ostatnim wypadku szczególnie przyda się ten rodzaj naświetlaczy, które wyposażone są w czujnik ruchu. Lampy tego typu charakteryzuje szeroki kąt naświetlania, co pozwala na doświetlenie dużej powierzchni ze stosunkowo niewielkiej ilości źródeł. Oświetlenie LED-owe jest też tańsze w eksploatacji a zarazem trwalsze, dzięki czemu może nam służyć przez wiele lat.

Rodzaje naświetlaczy LED
Na rynku dostępne są naświetlacze z czujnikiem ruchu. Uruchomią się one automatycznie na przykład kiedy wejdziemy na oświetlaną nimi ogrodową ścieżkę, albo otworzymy garażową bramę. Warto dodać, że naświetlacze z czujnikiem ruchu mają regulację czasu świecenia, co pozwala na ustawienie odpowiednich wartości. Dzięki temu, lampy nie będą się świecić gdy już nie będą potrzebne, za czym idzie oszczędność pieniędzy. W miejsach, gdzie wolimy, żeby moment zapalania światła można było regulować, lepiej zdecydować się na naświetlacze bez czujnika ruchu. Jedne i drugie montuje się równie łatwo. Obudowy są w szarym, uniwersalnym kolorze, który nie będzie się odcinał na tle elewacji domu. Dostępne są też w róznych wersjach kolorystycznych - w barwie białej ciepłej, białej zimnej oraz białej naturalnej. W ofercie dostępne są też naświetlacze LED RGB, których barwę świecenia można zmieniać, nadają się więc one do oświetlenia w przypadku eventów - w domu świetnie sprawdzą się na przykład w czasie ogrodowych przyjęć. Zainwestować można też w przenośny naświetlacz LED, który przyda się, jeśli chcemy dodatkowo doświetlić jakąś przestrzeń. Mają one swoje akumulatory.

Szeroka oferta naświetlaczy różnego rodzaju dostępna jest na stronie www.micros.com.pl. Warto zajrzeć do sklepu internetowego i zapoznać się z produktami. Micros to hurtownia, w której dobierzemy różnego rodzaju oświetlenie LED, które sprawdzi się w domu. 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Sklep kosmetyczny

Wersja do druku