LiLea, jedna z wiodących firm sprzedających oryginalne włoskie suknie ślubne, będzie w najbliższy weekend prezentować nowe propozycje z Kolekcji 2005 oraz najlepiej sprzedające się modele tegorocznej oferty na Tragach Ślubnych, które odbędą się w Hotelu Bristol w Warszawie. LiLea przygotowała specjalną promocję 30 proc. rabat dla wszystkich osób, które odwiedzą stoisko targowe i zdecydują się na zakup sukni do dnia 14 lutego 2005 r.

LiLea, polska firma założona w 2002 roku, specjalizująca się w kompleksowej organizacji ślubów i wesel oraz sprzedaży włoskich sukni ślubnych. LiLea od początku swojej działalności oferowała polskim klientkom równolegle dwie usługi: sprzedaż modnych oryginalnych włoskich sukien ślubnych i kompleksową organizacją przyjęć ślubnych.

LiLea oferuje modne, oryginalne suknie ślubne. W ofercie są dwie kolekcje. Pierwsza - Delsa - to tzw. awangardowa moda ślubna. Charakteryzuje się doborem nieprzeciętnych, modnych tkanin, głównie jedwabiu i ręcznie zdobionych koronek oraz odważnym krojem. Suknie mają różne kolory, ale obok tradycyjnej bieli, coraz częściej można spotkać delikatny róż, beż, ecri czy cappuccino. Druga linia - La Perla, jest to tzw. moda romantyczna. Szlachetne tkaniny takie jak organza, satyna włoska, mikado oraz niezastąpione koronki, są chętnie wykorzystywane przez projektantów.

Poza sprzedażą sukien, LiLea zajmuje się kompleksową organizacją ślubów i wesel. W okresie ponad 2 lat zorganizowała kilkadziesiąt uroczystości dla nowożeńców. Na bieżąco śledzi zwyczaje Polaków, prowadzi własne badania ankietowe i lansuje nowe trendy mody ślubnej, by jak najlepiej służyć swoim klientom.

Więcej na www.lilea.com

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku