Jeśli chodzi o urządzenie domu czy mieszkania - dobrze jest mieć inspirację. Na portalu HomeSquare, znaleźć można ich całe mnóstwo.
Autor projektu: "Concept Architektura Wnętrz"

Mieszkanie oryginalne i funkcjonalne

Urządzenie domu czy mieszkania, choćby niewielkiego, nie jest łatwym zadaniem. Połączyć trzeba to co piękne i oryginalne, z tym co jest funkcjonalne i użyteczne. Dom to miejsce, w którym powinniśmy czuć się swobodnie, ale też miejsce dopasowane do naszych potrzeb. Trudno jest wymyślić czasem jak urządzić poszczególne pomieszczenia. Z pomocą przychodzą katalogi, strony sklepów meblowych, korzystanie z nich jednak, pociąga za sobą niebezpieczeństwo schematyczności. W końcu wiele osób ma dostęp do tego samego katalogu, a jednak chcemy, żeby nasze przytulne gniazdko było oryginalne i skorelowane z naszym osobistym stylem. Dlatego, w poszukiwaniu inspiracji warto sięgnąć głębiej, czerpać z różnych źródeł. Takim źródłem może być portal HomeSquare.pl. Tym bardziej, że dzięki niemu, nie tylko możemy znaleźć inspiracje, ale też profesjonalnego architekta, osobę znającą się na designie i urządzaniu wnętrz, w której ręce śmiało możemy oddać swój apartament. 

HomeSquare.pl
Portal HomeSquare.pl powstał po to, by inspirować. Tak naprawdę, świetnie sprawdzi się nie tylko w urządzaniu własnego domu, ale też w pracy projektanta wnętrz - na stronie, jej twórcy przybliżają sylwetki osób związanych z branżą, które naprawdę o projektowaniu wnętrz wiedzą wszystko - architektów, producentów, projektantów, a nawet fotografów. HomeSquare.pl powstał po to, aby móc być na bieżąco z trendami w designie, by poznać jak najszerszy wachlarz marek, z których produktów można korzystać podczas urządzania mieszkania czy domu. Jednym z najbardziej popularnych współcześnie trendów jest ten, który skupia się wokół tematyki "ecofriendly", bliskiej również twórcom portalu. Dlatego na stronie znajdziemy też takie marki, które promują rozwiązania przyjazne środowisku. Setki stylowych zdjęć, które można obejrzeć na HomeSquare.pl, każdemu pozwolą zaczerpnąć inspiracji. Style, trendy i pomysły przeplatają się tu z użytecznością i inteligentnym designem. Poszczególne elementy, które zwrócą naszą uwagę, można też oczywiście za pośrednictwem portalu kupić. Na zespół HomeSquare składają się także profesjonalni architekci wnętrz, którzy pomogą nam urządzić całe mieszkanie od początku do końca, tak, aby pasowało ono do naszej osobowości i stylu. Będą też służyć pomocą, jeśli zdecydujemy się na realizację naszej idei, ale gdzieś po drodze zabraknie nam pomysłu. Dzięki temu od inspiracji do realizacji pomysłu jest naprawdę niedaleko. 

Dom to najważniejsze miejsce - to wokół niego skupia się życie rodzinne, towarzyskie. O to zadbasz Ty. O urządzenie domu zadba HomeSquare.pl.Autor projektu: "Concept Architektura Wnętrz"

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku