Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z masą obowiązków, którym przedsiębiorca, chcąc odnieść sukces, musi sprostać. Ważne jest nie tylko zarządzanie ludźmi, delegowanie obowiązków, zadbanie o kwestie logistyczne, księgowe i podatkowe, ale również zapewnienie bezpieczeństwa zarówno ludzi, jak i firmowego majątku. W tym ostatnim pomóc może nowoczesny system alarmowy. 


W przypadku jakich firm sprawdzi się system alarmowy?

Duże przedsiębiorstwa dysponujące ogromną liczbą produktów składowanych na paletach, firmy z towarem budowlanym, hurtownie odzieży czy magazyny wypełnione po brzegi drogą elektroniką – niezależnie od tego, z jakim biznesem mamy do czynienia, musimy liczyć się z ryzykiem kradzieży i utratą mienia. Problem ten dotyczy w takim samym stopniu dużych, jak i małych przedsiębiorców.
We współczesnym świecie złodzieje stają się coraz bardziej przebiegli i bezczelni. Znając nieskuteczność i opieszałość policji w zakresie odzyskiwania skradzionego mienia, bezkarnie wykorzystują bezczynność służb. W myśl starego przysłowia, że przezorny zawsze ubezpieczony, lepiej nie pozostawiać kosztownego towaru na pastwę los. Na szczęście, przedsiębiorcy nie muszą bezradnie rozkładać rąk i czekać, aż przestępcy zaczają się na firmowy majątek. Mogą wcześniej wyposażyć siedzibę firmy w nowoczesny system alarmowy, wygodnie zarządzany z poziomu smartfona.

Zestaw Dione Basic – czujny podgląd na interes

Z pomocą małym i dużym przedsiębiorcom przychodzi innowacyjny i – co ważne – bezprzewodowy system alarmowy. Istotna jest również możliwość sterowania urządzeniem z dowolnego miejsca na ziemi, która zapewnia przedsiębiorcy pełną mobilność. Aby to zrobić, wystarczy wykupić taką usługę u operatora. Dione Basic, bo o nim mowa, zawiera opcję kompatybilności z 15 bezprzewodowymi czujkami. Większa liczba czujek sprawdzi się w przypadku obiektów o znacznej powierzchni. Natomiast kalibracja z 8 kamerami dostarcza dobrej jakości obraz, prezentujący to, co dzieje się w najbliższym otoczeniu budynku. Kamera wyłapuje, kto i kiedy kręci się wokół siedziby czy magazynu firmy. Jest skuteczna nie tylko w przypadku przestępców, ale może również ujawnić niemoralnie zachowanie pracowników, którzy na przykład, pod nieobecność kierownika, po cichu wykradają towar. Obraz z kamery pozwala łatwo zweryfikować to, z kim tak naprawdę warto współpracować, a od kogo lepiej trzymać się z daleka.Profesjonalny system alarmowy, który można zamontować na ścianie i sterować za pośrednictwem aplikacji na smartfon można nabyć za pośrednictwem strony internetowej https://sklep.ochronadione.pl/produkt/zestaw-dione-basic/.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku