Jeśli od dłuższego czasu szukasz pomysłu na wyjątkowego sylwestra 2017, przestań zwlekać i rezerwuj miejsce w zimowej stolicy Polski – Zakopanem. Wśród malowniczych krajobrazów oraz góralskich tradycji z pewnością spędzisz niezapomniany czas.

Zakopane dla miłośników zimowego szaleństwa

Do Zakopanego na sylwestra rok rocznie przyjeżdżają miłośnicy zimowego szaleństwa z całego kraju i zagranicy, aby zaznać śnieżnej przyjemności na stokach narciarskich. A trzeba przyznać, że wybór jest tu ogromny i miejsce dla siebie znajdzie zarówno doświadczony amator nart, jak i osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę ze sportami zimowymi. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można też skorzystać z opieki instruktora, pod okiem którego dobrze będzie się bawić nawet ten, dla którego narty czy deska będą zupełnie nowym doświadczeniem.

Zakopane - sylwester 2017 w domu

Zakopane to miasto, które zajmuje szczególne miejsce w sercach wielu Polaków. Kojarzy się z malowniczymi krajobrazami, drewnianymi chatkami i płomieniami wesoło podskakującymi w kominkach. I właśnie w takim otoczeniu możesz zaplanować wyjątkowego sylwestra 2017. Zarezerwuj apartament w Zakopanem już dziś. Zaproś znajomych i wspólnie cieszcie się czasem, jaki będziecie mieli okazję spędzić, żegnając stary rok.

Dla miłośników kuligu i grzanego wina

Pozwól, aby sylwester 2017 był realizacją twoich marzeń. W ten wyjątkowy wieczór możesz w Zakopanem wybrać się na prawdziwy kulig, który zakończy się przy ognisku, gdzie skosztujesz tradycyjnych przysmaków z regionu, a także będziesz mieć szansę pobawić się przy rytmach góralskiej kapeli. Tak rozpoczęty wieczór z pewnością na długo pozostanie w twoich wspomnieniach – szczególnie jeśli te wyjątkowe chwile spędzisz w gronie najbliższych.

Miłośnicy tradycji w Zakopanem

Jeśli zabawa na świeżym powietrzu nie jest tym, o czym marzysz, kiedy myślisz o tegorocznym sylwestrze, możesz zdecydować się na spędzenie tego wyjątkowego czasu w tradycyjnej knajpie, gdzie do tańca również przygrywać ci będzie góralska kapela, a na stole zagoszczą zakopiańskie potrawy.

Miasto pełne uroku w sylwestrowy czas

Nie musisz się dłużej zastanawiać. Zakopane to miejsce, w którym spędzisz niezapomnianego sylwestra 2017. Pamiętaj jednak o wcześniejszej rezerwacji urokliwego apartamentu.

VisitZakopane.pl
ul. Jagiellońska 36, 34-500 Zakopane
Tel. +48 600 49 49 49


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku